Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Bitfinex’ten yeni açıklama

ABONE OL:

Kripto para birimi borsası olan Bitfinex, kullanıcılarına, bir tweet gönderdi ve geçici olarak para yatırma ve çekme işlemlerinden sonra her şeyin iyi olduğuna dair güvence verdi.

Bitfinex yaşanan soruna karşı fonların güvende ve sorunsuz olarak saklanmaya devam ettiğini açıkladı.

Bununla birlikte, kullanıcıların muhtemelen Bitfinex ile ilgili duymak istedikleri son şey bu olmaz. Kripto para borsası hakkında kullanıcıların duymak istediği daha farklı şeyler var ve bunlar kripto para borsasının kullanıcılarının yanıtını almayı bekledikleri ve yanıt verilmesini hemen istedikleri sorular.

850 milyon dolar değerindeki fonu karşılamak için bazı çalışmaları olduğu açıklamasını yapan Bitfinex, kripto para birimlerinin geri ödeneceğini iddia etti ancak kullanıcılar bu iddia karşısında kesin bir bilgi alamadıklarını açıkladı. Bitcoin ve benzer kripto para yatırımları olan kişiler Bitfinex kripto para borsasının kendilerine ne zaman kripto paralarını geri ödeyeceğini merakla bekliyor.

Bitfinex’in  Bitcoin verisi CoinMarketCap’in fiyat ortalamasından  bu ayın başlarında kaldırılmış olması nedeniyle, son olayların sonucu olduğu düşünülen piyasa ortalaması üzerinden yapılan döviz kuru iddialarının %5,5’lik bir primi gösteriyordu.

Ancak, kullanıcılar Bitfinex kripto para birimi borsası ile ilgili kapanışın basit bir sorun olacağını ve kendilerine kısa vadede geri kripto paralarının ödenecek olduğunu tahmin ediyorlardı.

Bitfinex şimdi aleyhindeki suçlamaları tamamen reddetmek için bir açıklama yaptı ve suçlamaları asla kabul etmediklerini açıkladı.

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitfinex’e Bir Yeni Özellik Daha Geldi!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu