Anasayfa Sektörel Bitget'in Dev Web3 Adımı: 100 Milyonluk Fon Dudak Uçuklattı!

Bitget'in Dev Web3 Adımı: 100 Milyonluk Fon Dudak Uçuklattı!

Sektörel

Bitget'in yeni fonu, yeni nesil Web3 projelerini desteklemek için ilk yatırım olarak 100 milyon dolar alacak.

Bitget'in Dev Web3 Adımı: 100 Milyonluk Fon Dudak Uçuklattı!

Kripto türevleri borsası Bitget, yeni nesil Web3 projelerini desteklemeye odaklanan yeni bir fon başlattı. Alınan bilgilere göre fona ilk yatırım olarak 100 milyon dolar yatırılacak. 

Bitget, dünya çapındaki Web3 dostu girişim firmalarını ve projelerini finanse etmeyi hedefleyeceğini söylüyor. Gerçek dünya sorunları üzerinde çalışan, net yol haritalarına sahip deneyimli ekiplerin Asya projelerine odaklanacak.

Bitget'in Genel Müdürü Gracy Chen:

"Web3 alanının hızla geliştiğini görebiliyoruz ve birçok proje bu tür bir gelişimi daha da ilerletmek ve Web3'ü bir zamanlar Web2'nin olduğu gibi gerçekten küresel bir fenomen haline getirmek için desteği hak ediyor. 

Bitget Web3 Fonu'nun bu süreç üzerinde en fazla etkiye sahip projeleri aramaya çalışmasının nedeni budur." 

Bitget, Web3 Alanında İlerlemeye Devam Ediyor!

Borsaya göre, girişimin potansiyel ortakları arasında Foresight Ventures, ABCDE Capital, SevenX Ventures ve DAO Maker gibi çeşitli risk sermayedarları ve yakın zamanda devam eden küresel genişlemesini desteklemek için Bitget'e 10 milyon dolarlık yatırım yaptığını açıklayan Dragonfly Capital yer alıyor.

Bitget, 2018'de kullanıma sunulduğundan beri 80.000'den fazla tüccarı ve 380.000 kopya tüccarı çektiğini açıkladı. Borsa, 2023'te spot ticareti, fırlatma rampasını ve Bitget Earn ürünlerini genişletmeyi planlıyor. Bitget kısa süre önce, 9,5 milyondan fazla kullanıcısı olan bir Web3 erişim ağ geçidi olan BitKeep cüzdanını 30 milyon dolara satın aldı.

Bitget'in Dev Web3 Adımı: 100 Milyonluk Fon Dudak Uçuklattı!

Borsa, geçen yılki ayı piyasası sırasında, kullanıcıların dijital varlıklarını korumak ve yatırımcıların güvenini yeniden kazanmak için 200 milyon dolarlık bir fon da başlattı. Bitget, fonun değerini üç yıl boyunca koruma sözü verdi.

Buna ek olarak borsa, kötü oyuncuları hizmetlerinden uzak tutmak için geçen yıl katı Müşterini Tanı (KYC) ve Kara Para Aklamayı Önleme (AML) politikaları uyguladığını iddia ediyor. 

Bitget'in Dev Web3 Adımı: 100 Milyonluk Fon Dudak Uçuklattı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan