Kripto Para Haberleri

BitGo, Kripto Para Kredi Endüstrisine Giriyor

Kredi platformu ilk olarak sadece BTC’yi destekleyecek, ancak şirket diğer kripto paraları da eklemeyi planlıyor.

Popüler kripto para saklama platformu BitGo, perşembe günü yaptığı açıklamada kurumsal müşterilere kripto para kredi hizmetleri sunmaya başladığını duyurdu.

Basın açıklamasına göre ABD merkezli şirket, sorunsuz bir teklif sağlamak için birkaç aylık özel test sürümünden sonra tüm kredi hizmetlerini kullanıma açtı.

BitGo genel müdürü Mike Belshe:

“BitGo, yenilik, güvenlik ve müşteri hizmetlerinde sektöre liderlik etmek için bir ün oluşturdu ve şimdi bu uzmanlığı BitGo Lending’e genişletiyoruz.”

“Borç verme hizmetimizle, Wall Street’in kurumsal yatırımcılarla nasıl çalışılacağı konusundaki sofistike anlayışını, Silikon Vadisinin teknolojisini ve yeniliğini en iyi şekilde birleştiriyoruz.”

BitGo Küresel Pazarları Hedefliyor

Şirket hizmetlerini tüm yargı bölgelerine sunacak ve herhangi bir kısıtlama olacağını düşünmüyor ancak şirket müşterine yerel yasaları kontrol etmesini tavsiye ediyor.

İlk olarak, kredi hizmetleri sadece Bitcoin ile sınırlı olacak, ancak şirket diğer büyük kripto paraları, durağan koinleri ve kaydi paraları eklemeyi planlıyor. Şirkete göre, kredi hizmeti “15 farklı parayı” destekleyebiliyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin 9 Bin Dolara Çıktı

Kripto para saklayıcısı olarak kurulan BitGo, şimdi işini çeşitlendiriyor ve diğer kazançlı kripto para hizmetleri alanlarına giriyor. Geçen ay, şirket komisyoncu ve transfer acentesi iştirakleri ile birlikte dijital menkul kıymetler platformu Harbor’u satın aldı.

ABD merkezli şirket, ticaret hizmetlerinin doğrudan kasada depolanan fonlardan çıkarılmasının ardından Almanya ve İsviçre’de iki yerel yan kuruluşu ile Avrupa’da da hizmetlerini sunmaya başladı.,

BitGo, finansal hizmetler başkanı Nick Carmi:

“Hedefimiz, geleneksel finansal piyasalardaki kredi işlerine benzer bir kredi sistemi kurmaktı.“Yüksek hacimli, düşük marginli bir işle ilgilenmiyoruz; müşterilerimiz için değer yaratmak ve uzun vadeli, sürdürülebilir bir iş yaratmak için müşterilerimizle derin ilişkiler kuruyoruz. ”

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu