Kripto Para Haberleri

Bitharp’ın En Yeni Kripto Para Madencileri Başarılı Oldu

22 Eylül 2019’da Yeni Zelanda merkezli kripto para madencilik ekipmanı üreticisi Bitharp, yeni çıkarılan iki kripto madencilik donanımının (Lyre Miner ve Harp Miner), hem tecrübeli hem de amatör dijital para madencileri arasındaki yatırım getirisi açısından giderek daha popüler hale geldiğini belirtti.

Bitharp Kripto Para Madenciliğini Değiştiriyor

Bitcoin (BTC) fiyatı psikolojik olarak 10.000 dolar olarak görülmeye devam ederken, kripto para madencilik şirketi Bitharp’ın en yeni madencilik donanımlarını rekabetçi kripto madenciliği sektöründe hissettiriyor gibi görünüyor.

22 Eylül 2019’da yayınlanan basın açıklamasında, Yeni Zelanda merkezli kripto üreticisi, Lyre Miner ve Harp Miner’in ticari başarısına dikkat çekti. Bitharp, ürünlerin başarısını yüksek hash oranlarına bağladı. Basit bir ifadeyle, hash oranı belirli bir madencilik donanımının çalışma hızını ifade eder. Bununla birlikte, daha yüksek bir hash oranına sahip madencilik ekipmanları, bir sonraki bloğu bulmak ve maddi ödülü dijital para birimleri şeklinde almak için bir madenciye daha fazla fırsat sağlar.

Ayrıca, yapılan açıklamaya göre hem Lyre Miner hem de Arp Miner’in sırasıyla 600W ve 2400W’de nispeten düşük bir enerji tükettiğini belirtmektedir.

Lir Miner BTC için 335 TH / s, litecoin (LTC) için 55 GH / s, eter (ETH) için 14 GH / s ve çizgi (DASH.) İçin Arp Madenci için 9 TH / s değerinde bir güç sağlar. Bu rakamlar sırasıyla 2000 TH / sn, 300 GH / sn, 75 GH / sn ve 50 TH / sn’dir.

Daniel Cox, Mühendislik Direktörü, Bitharp, Lyre Miner ve Hard Miner’in şaşırtıcı başarısını yorumladı:

“Kripto madenciliğinin faydalarının herkese açık olması gerektiğine inanıyoruz. Bu inanç, herkesin sadece bunları takarak kullanmaya başlayabileceği önceden yapılandırılmış iki ürün yaratmamıza ilham verdi.”

Kripto Para Madenciliğinden Daha Fazlası

Kripto para madenciliği ekosistemin büyük piyasa oyuncuları sayesinde kısa bir süre içinde doygun hale geldi. Bu sıcak rekabetin ortasında, birkaç firma sadece yüksek enerji tüketmeyen dijital para madenciliği donanımlarından daha fazlasını sağlamayı düşünüyor.

Almanya merkezli Northern Bitcoin AG, hava soğutmalı madencilik konteynırları için testlerini tamamlandığını açıkladı. Benzer bir şekilde, 9 Ağustos 2019’da Blockstream, Bitcoin merkezi olmayan oranlarını geliştirmeyi hedefleyen Blockstream Madenciliği projesini tanıttı.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu