Bithumb 3 kripto parayla işleme izin verecek

1 Dakikada Okunabilir


Güney Kore kripto para birimi borsası bugün bir blog yazısı yayınladı, bu Cuma günü 17 Mayıs’ta bazı işlemlerin olacağı ve Mart ayı içerisinde yaşanan sorunların sona erecek olduğu ve hizmet vermeye başlayacak olduğu açıklandı.

Borsa şu an için sadece üç kripto para birimi ile işlemlere başlayacak ve Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH) ve EOS işlemlerini gerçekleştirecek. Bu “ üyelerin para yatırma ve para çekme işlemlerine yeniden başlamasına kadar olan rahatsızlığı en aza indirmeyi” amaçlamak için karar verilen bir konudur.

Blog yazısında, şöyle dedi:

BEKLEDİĞİMİZ GÜVENLİK GELİŞTİRMESİNİN TAMAMLANACAĞI ANDA, PARA YATIRMA VE ÇEKME YAKLAŞIK BİR AY İÇİNDE DEVAM EDECEK. FİYAT FARKINI VE SERVİS İSTİKRARINI GÖZ ÖNÜNE ALARAK SIRAYLA DEVAM EDECEĞİZ VE DİĞER İŞLEMLERE DE ZAMANLA İZİN VERECEĞİZ.

Mart ayında 13.000.000 dolar kaybeden kripto para borsasının 3 kripto para ile işleme başlaması kripto para sektörü için iyi bir haber. Kripto para borsasında henüz çok fazla problem olmadığı ile ilgili iddialar olsa da yakın zamanda güvenlik ile ilgili çalışmaların durmadan devam edecek olduğu ve kripto para sahibi olan kimselerin bu konuda daha fazla güvenlik için dikkatli hareket etmesi önerilmekte. Aksi durumda olumsuz bazı sonuçlar ile karşı karşıya kalabilecek oldukları belirtiliyor.

Bithumb, çalınan fonları takip etmek için, Siber Polis Ajansı ve diğer güvenlik şirketleriyle ve diğer borsalarla çalışıyor.


error: Kopyalama Engellendi!