Kripto Para Haberleri

Bithumb, Hindistan’da Blockchain İş Ortakları Arıyor

İlk Bithumb ailesi konferansı’na 6 Kasım’da ev sahipliği yapan Bithumb, Bithumb Chain ile hizmet vermek için Hindistan’da kararlı iş ortakları arıyor.

Bithumb Ailesi

Dünyanın en büyük Bitcoin borsalarından biri olan Bithumb, geçtiğimiz günlerde hem blockchain hem de klasik finans sektöründeki bireyleri, kurumları ve şirketleri bir araya getiren dijital bir platform olan Bithumb ailesi adlı yeni bir konsepti başlattı.

Şu anda, bu derneğin üyeleri Bithumb, Bithumb Global, Bithumb Singapur, Bithumb Saklama hizmetleri, Bithumb Blockchain Ekonomisi, Bithumb STO, Bithumb OTC ve Bithumb DEX’dir.

Bu ekosisteme güç veren motor, Bithumb Ailesi’nin bir parçası olan Bithumb Chaindir. Bithumb Chain, mal varlıklarının aktarılmasını, bilgi akışını ve sonuçta Ağ’a değer katacak blockchain ekosistemi arasındaki iş dikeylerini entegre eder.

Amaç, birbirine bağlı modern bir şehirde bulunan bir altyapıyı oluşturmaktır.

Bithumb Ortaklarını Aranıyor

Yukarıda açıklanan hedefine ulaşmak için Bithumb Chain, şimdi bu ekosistemin yapımında yer almak isteyen ortaklarını arıyor. Özellikle şirket, Blockchain tabanlı uygulamalar söz konusu olduğunda Hindistan’daki geliştiricileri arıyor.

Bithumb Chain ile ilgili teknik detay olmamasına rağmen, Bithumb Global Başkan Yardımcısı Vincent Poon, geliştiricilerin herhangi bir uygulama oluşturmak için platformun çok yönlülüğünden yararlanabileceklerini açıkladı.

Ülkedeki kripto paralara ait düşünceler göz önüne alındığında Hindistan seçimi çok riskli duruyor. Bununla birlikte, başkan yardımcısı Hindistan hükûmetinin henüz kripto paraları nasıl ele alınacağına dair bir tasarıyı çıkarmadığını belirtti. Genel olarak sadece yetenek aradıklarını söyledi.

İlerleyen zamanlarda Bithumb ile Hindistanlı şirketler ortaklık kurduğunda Vincent Poon Bithumb’ın hükûmetin belirlediği yasalara uyacağını bildirdi.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu