Kripto Para Haberleri

Bithumb Ortadoğu bölgesinde çalışmak istiyor

Güney Kore merkezli kripto para borsası olan Bithumb, kripto para borsası olarak Ortadoğu bölgesinde ilk çalışmalarına BAE’de başladı. BAE’de real para ve kripto para anlaşmasına imza atan Bithumb, kripto paraların alım ve satım sürecini hızlandırmak ve daha çok BAE’li yatırımcı kazanmak için yatırımlar yapacak olduğunu açıkladı. Dünyanın en çok ilgi gören ve kripto paralara sahip olan ülkelerinden birisi olan, BAE’den daha çok yatırımcıya sahip olan Türkiye yerine BAE’nin tercih edilmesi Türk yatırımcıların ”Neden BAE?” tepkisine sebep olurken, aynı zamanda BAE’de başlayan hizmetlerin gelecekte Türkiye ile devam etmesi mümkün.

Henüz yabancı kripto para borsalarının hiçbirisi Türkiye’de real olarak hizmet sunmuyor ve Türk yatırımcıların alacak oldukları hizmetlerde sadece sınırötesi hizmet sunuyor. Binance, Coinbase, Bithumb ve daha onlarca kripto para borsasının Türkiye’de kripto para yasaları olmaması ve olası risklerin olması nedeniyle pazara girmedikleri ortada.

Bithumb, Birleşik Arap Emirlikleri’nde sunacak olduğu hizmet ile bölgede genişleyecek ve daha çok yatırımcı Bithumb borsasının verdiği yerel hizmet nedeniyle ilgi gösterebilecek. Bithumb kripto para borsasının aldığı bu kararın ne kadar getirisi olacağı ve ülkede BAE vatandaşlarının kripto paralara gösterecek olduğu ilginin artması ile sonuçlanması durumunda borsanın yatırımlarını arttırması mümkün.

  • Bithumb, kripto para borsası en çok Güney Kore’de ilgi görüyor ve ülkede gördüğü ülke sürekli olarak artış eğilimi gösteriyor.
İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  BTC mi? ETH mi? Uzman Analist Son Noktayı Koydu!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu