Bitcoin Haberleri

BitMEX Bitcoin Pozisyonlarında 220 Milyon Dolar Tasfiye Edildi

Bitcoin, son birkaç gün içinde büyük dengesizlik dalgalanmaları ile uğraşıyor ve dün gece lider kripto para 10.400 dolara yükseldi.

9.400 doların en düşük seviyelerinden 10.400 dolara kadar olan gece rallisi sonrasında 220 milyon dolarlık tasfiye bıraktı.

Özellikle bugün 100 milyon dolarlık bir pozisyon tasfiye edildi.

BTC, bir gecede 10.400 dolara yükselmesiyle ve ardından gelen %10’luk düşüş yüzünden lider kripto para BitMEX’de rekor seviyede tasfiye yaşadı.

10 bin doların üstünde ralli kısa sürdü ve birkaç saat önce yaşanan satış baskısı ile BTC en düşük 9,270 dolardan işlem gördü.

BTC şu anda 9,477 dolardan işlem görüyor.

Son 10.000 dolarlık ret, kripto paranın altında yatan zayıflıklardan rahatsız olduğunu ve kısa vadede daha fazla düşüş yaşayabileceğini doğrulamaktadır.

BTC’de Tasfiye Fırtınası

Bu son düşüş hareketinde, BitMEX ticaret platformundaki pozisyonlarda 200 milyon doların üzerinde tasfiye yaşandı.

Analiz platformu Skew’in aşağıda görülen tablosuna bakarken tasfiyeler açıkça görülebilir. Dün gece fiyat artışında 123 milyon dolar tasfiye edildi ve birkaç saat önce yaşanan fiyat düşüşünde ise 96 milyon dolar tasfiye edildi.

BitMEX Bitcoin Pozisyonlarında 220 Milyon Dolar Tasfiye Edildi - Koinbox.Net

“Herkes Bitcoin’den Kar Elde Ediyor”adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/herkes-bitcoinden-kar-elde-ediyor/

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu