Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Son dakika! BitMEX haberinden sonra borsadan 32,000 Bitcoin çekildi!

ABD hükumeti lider kripto para türevleri borsası BitMEX’in kurucularını tutuklama emri çıkarttıktan sonra borsan 335 milyon dolar değerinde 32 bin Bitcoin çekildi.

Chainalysis blok zincir veri şirketinde baş ekonomist olan Philip Gladwell 4 saat ve 3 saat önce attığı tweetlerle toplamda 32 bin BTC’nin borsadan çıktığını söyledi. Bu miktar şu anda BTC piyasa likiditesinin %25’ine denk geliyor. Tüccarlar tarafından borsa dışına aktarılan BTC’lerin bir kısmı Gemini, bilinmedik kripto para borsalarına ve kişisel cüzdanlara gitti. İlerleyen saatlerde daha fazla tüccarlar borsadan BTC çıkışı yapabilir.

BitMEX’de hala çok fazla Bitcoin var

BitMEX

CoinMarketCap BitMEX: https://www.coinmarketcap.com/tr/exchanges/bitmex/

Kripto para türevleri borsası BitMEX’den tüccarlar çıkış yapmış olsa da borsanın cüzdanlarında hala 135 bin ila 170 bin arasında Bitcoin bulunuyor. Buna ek olarak son haberler ışığında borsanın opsiyon ticaretinde bulunan açık pozisyonlar hala aynı duruyor. BitMEX sürekli vadeli işlem sözleşmeleri ise bu haberini kaleme alındığı dakikada 119 milyon dolar ya da %16 düşerek toplamda 627 milyon dolarda bulunuyor. BitMEX Ethereum sürekli vadeli işlemleri de %37 ya da 60 milyon dolar değer kaybederek 103 milyon dolara gerilemiştir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Arthur Hayes: Bitcoin 10.000 doları yıl sonunda görebilir

ABD Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu (CFTC) borsayı ve borsanın iştiraklerini ülkede kayıtsız bir şekilde işlem yapmaktan dolayı dava etti. Borsanın kurucuları ve yöneticileri ise şu anda aranıyor. Kurucularından biri olan Samuel Reed ise dün gece ABD’de tutuklandı. Diğer aranan kişiler arasında Arthur Hayes ve Ben Delo bulunuyor.

“Sıcak Gelişme! BitMEX için av başladı, BitMEX sona mı geliyor?” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/bitmex-icin-av-basladi-sona-mi-geliyor/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu