Anasayfa Altcoin BitMEX, Listeleme Haberini Duyurdu: Fiyatlar Sıçradı!

BitMEX, Listeleme Haberini Duyurdu: Fiyatlar Sıçradı!

Altcoin

BitMEX borsası, Shiba Inu (SHIB) ve Bone ShibaSwap (BONE) sürekli sözleşme listelemelerini duyurdu.

BitMEX, Listeleme Haberini Duyurdu: Fiyatlar Sıçradı!

Kripto para borsası BitMEX, Shiba Inu (SHIB) ve Bone ShibaSwap (BONE) sürekli sözleşme listelemelerini paylaştı. Borsa, kullanıcıların USD ve USDT çiftlerinde 33x'e kadar kaldıraçla SHIB ve 5x'e kadar kaldıraçla BONE ticareti yapmalarına olanak tanıyacak.

Bu hamle; Shiba Inu'nun baş geliştiricisinin, Layer 2 blockchain Shibarium'un neredeyse iki hafta boyunca kullanılamadıktan sonra yeniden açıldığını duyurmasının ardından geldi.

BitMEX, Shiba Inu ve BONE Sürekli Sözleşmelerini Listeledi

BitMEX, 29 Ağustos'ta resmî blogunda USD ve USDT çiftlerinde Shiba Inu sürekli sözleşme listelemelerini duyurdu. Kullanıcılar, SHIBUSD ve SHIBUSDT'de 33x'e kadar kaldıraçtan yararlanacak. Bunun, sektördeki en yüksek oran olduğu iddia ediliyor.

Tüm quanto sözleşmelerinde olduğu gibi, SHIBUSD ürünü de SHIB/USD fiyatından bağımsız olarak sabit bir Bitcoin çarpanına sahiptir. Bu, yatırımcıların SHIB veya USD'ye hiç dokunmadan SHIB/USD takas oranını uzun veya kısa tutmalarına olanak tanır.

Kullanıcılar; SHIBUSD Quanto Sözleşmesinde 33 kat, SHIBUSDT Lineer Sözleşmesinde ise 20 kat kaldıraç oranına sahip olabilecek. Listeleme, 30 Ağustos'tan itibaren kullanıma sunulacak.

BitMEX, aynı zamanda USD ve USDT çiftlerinde BONE sürekli sözleşme listelemelerini de duyurdu. Hem BONEUSD hem de BONEUSDT, 5x'e kadar kaldıraç oranına sahip olacak. Bu da kullanıcıların Shibarium'un gas tokeni BONE'u yüksek sayılarda alıp satmasına imkân tanıyarak fiyatın yukarı yönlü ivme kazanmasına neden olacak.

BitMEX, Listeleme Haberini Duyurdu: Fiyatlar Sıçradı!

SHIB ve BONE Fiyatları Tepki Veriyor

SHIB fiyatı son 24 saatte yüzde 2 yükseldi. Fiyat, şu anda 0.0000080 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik dip ve tepe seviyeleri sırasıyla 0.00000797 dolar ve 0.00000828 dolardır. İşlem hacmi 24 saat içinde yüzde 40 artarak traderlar arasındaki ilgiyi ortaya koydu.

Bu arada BONE fiyatı son 24 saatte yüzde 1 ve bir haftada yüzde 9 yükselişle şu anda 1.28'dan işlem görüyor. 24 saatlik dip ve tepe seviyeleri sırasıyla 1,26 dolar ve 1,30 dolardır. 

Shibarium ana ağ lansmanından sonra Shiba Inu ve BONE token sahiplerinin artmasıyla, fiyatların uzun vadede yükselmesi muhtemel görünüyor. 

Kaynak: CoinGape

BitMEX, Listeleme Haberini Duyurdu: Fiyatlar Sıçradı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik