Kripto Para Haberleri

Bitpanda Piyasa değerini Arttırmaya Devam Ediyor!

Avusturya merkezli kripto para borsası Bitpanda’yı sizler de yakından tanıyor olmalısınız? Türkiye’de de hizmetlerine aktif bir şekilde devam eden ve her geçen gün müşteri sayısını biraz daha arttıran borsa, B serisi finansman turunu başarılı bir şekilde tamamladı ve bu turdan hemen sonra 170 milyon Dolar topladığını duyurdu.

Piyasa değerini kısa süre içerisinde ikiye katlamayı başaran borsa, hali hazırda kendi ülkesinin en güvenilir borsa firmalarından bir tanesi olarak da karşımıza çıkıyor. Az önce de ifade ettiğimiz gibi ülkemizde de popüler bir markaya dönüşmüş durumda ve sahip olduğu ara yüz ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Bitpanda’yı hemen şimdi mercek altına alabilir ve hatta dilerseniz kendinize ait bir hesap da oluşturabilirsiniz. Bitpanda, yatırımcı ve b serisi finansman turu ile birlikte büyük bir işe de imza attı ve şu an kendi ülkesinin en güçlü borsalarından biri haline geldi.

Avrupa Ülkelerinde Var Olmak İstiyoruz

Bitpanda
Bitpanda Piyasa değerini Arttırmaya Devam Ediyor! 2

Bitpanda Ceo’su, yaptığı bir açıklamada, Avrupa ülkelerini hedef olarak belirlediklerini ve bu bölgenin tamamında yer almak istediklerini dile getirdi. Kripto para borsalarının her geçen gün biraz daha güç kazandığı ve kıymetli hale geldiği dönemde Bitpanda’yı sizlerin huzurunda tebrik etmek istiyoruz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Yakın Zamanda FTX-Miami Heat Anlaşması Duyurulabilir

Türk kullanıcılar için de özel bir yere sahip olan kripto para borsası, her geçen gün daha fazla yatırımcıya ulaşmayı başarıyor. Sahip olduğu ara yüz de gerçekten çok dikkat çekici ve zaten incelemelerinizi yaptığınızda kullanım kolaylığının diğer borsalara kıyasla çok daha kolay olduğunu net bir şekilde fark ediyor olacaksınız.

Türk kullanıcılar Bitpanda’dan fazlasıyla memnun görünüyor ve bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi de listelenen varlıkların sayısının her geçen gün artıyor olmasıdır. Sadece bitcoin ile sınırlı kalmak yerine diğer dijital varlıkları da mercek altına almak isterseniz eğer doğru bir tercih olabilir. Bitpanda, aldığı yatırım desteği ile birlikte yakın gelecekte çok daha sık söz edeceğimiz borsalardan biri haline gelecektir.

Bitpanda hakkındaki detaylı incelememizi okumak için buraya bakabilirsiniz: https://www.koinbox.net/bitpanda-guvenilir-mi-bitpanda-yorumlari/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu