Kripto Para Haberleri

Bitspark COO’su Ayrıldıktan Sonra Şirket Kapanıyor

Hong Kong merkezli havale şirketi Bitspark önümüzdeki ay kapanacak.

Bitspark CEO’su ve kurucu ortağı George Harrap pazartesi günü, Hong Kong, Filipinler, Endonezya ve Vietnam’da faaliyet gösteren şirketin 4 Mart’ta kapılarını kalıcı olarak kapatacağını açıkladı. Müşteriler o güne kadar paralarını çekmek zorunda kalacak; borsa müşteriler 90 gün sonra para çekme talebinde bulunabilecek.

George Harrap:

“Maalesef, işe yaramayan iç yeniden yapılanma ve hissedarlar tarafından dahili olarak alınan bir karar nedeniyle kapılarımızı kapatma kararı aldık.”

Yeniden yapılanmada Bitspark’ın COO’su ve kurucu ortağı Maxine Ryan’ın rolünden istifa etmesini de içeriyordu.

Maxine Ryan:

“Şirketin özellikle bir önceki aya göre büyüme nedeniyle devam edeceğini umarken, tutarsızlığı nedeniyle devam edecek kadar öngörülebilir olmadığı belirlendi. Bu karara saygı duymalıyım.”

Ne Ryan ne de Harrap pazartesi günkü açıklamayı zorlayan yapılanma konularını ayrıntılarıyla açıklamadı. Her ikisi de uzun süredir devam eden Hong Kong protestoları ve Corono virüsü salgını hakkında bahsetti.

Harrap:

” Hong Kong protestoları ve şimdi virüs salgını bizi pek etkilemese de bu olaylar kesinlikle yardımcı olmadı.”

Harrap, şirketin geçen yıl Cash Point ürününü piyasaya sürdükten sonra aylık %400 büyüme kaydettiğini belirtti.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  SEC Komiseri: Kripto paraları düzenlemeliyiz

Bitspark 2017 yılında ICO ile para toplayan ve başarılı bir şekilde piyasaya ürün süren ve müşteri tabanı olan birkaç şirketten biri gibi görünüyordu.

Ryan:

“Kurucular olarak hayallerimizi, bir ekip olarak geleceğimizi, müşterilerimize hizmet sunmayı ve hissedarlarımızın yatırımlarını kaybettik.”

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

Duygu Harman

Meraklı bir yapım vardır. Bu sebeple araştırmalarımı detaylı bir şekilde yapmaktayım. Blockchain ve Defi merakım kısa süre önce başladı fakat tutku ile bağlandım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu