Anasayfa Sektörel Bitstamp'dan Felaket Haberi: Bu Altcoinler Askıya Alınıyor!

Bitstamp'dan Felaket Haberi: Bu Altcoinler Askıya Alınıyor!

Sektörel

Lüksemburg merkezli kripto borsası Bitstamp, ABD müşterileri için yedi büyük altcoin ticaretini askıya alıyor

Bitstamp'dan Felaket Haberi: Bu Altcoinler Askıya Alınıyor!
Hızlı İçerik

Lüksemburg merkezli kripto borsası Bitstamp, 29 Ağustos'tan itibaren ABD müşterileri için yedi büyük altcoin ticaretini askıya alacağını açıkladı.

Etkilenen kripto para birimleri arasında Axie Infinity (AXS), Chiliz (CHZ), Decentraland (MANA), Polygon (MATIC), Near (NEAR), Sandbox (SAND) ve Solana (SOL) bulunuyor.

Bitstamp, bu tokenler için alım satımın geçici olarak durdurulacağı halde, kullanıcıların bu varlıkları hesaplarında tutabileceklerini ve istedikleri gibi çekebileceklerini açıkladı.

Karar, SEC'in Binance ve Coinbase gibi büyük kripto para borsalarına karşı açılan şikayetlerin kanıtladığı gibi, bu yedi tokenin kayıtsız menkul kıymetler olduğu yönündeki son iddialarını takip ediyor.

Revolut gibi diğer bazı fintech firmaları da SEC'in davaları ışığında ABD sakinleri için bu tokenleri gönüllü olarak listelediler. Sandbox ekibi, Müşterinizi Tanıyın (KYC) doğrulamasını bu olayların ardından kripto para birimini yatırması için zorunlu kılmaya başladı.

Tam 68 Adet!

Bitstamp'dan Felaket Haberi: Bu Altcoinler Askıya Alınıyor!

Toplamda, SEC şu anda 68 kripto para biriminin menkul kıymet olduğunu iddia ediyor. 2011 yılında kurulan Bitstamp, şu anda işlem için yaklaşık 30 token sunuyor ve platformunda son 24 saat içinde yaklaşık 164 milyon dolar değerinde dijital para birimi işlem görüyor.

Bu hamle, borsa aktif olarak küresel genişleme planlarını takip ettiği ve faaliyetlerini ölçeklendirmek için yeni fonlar aradığı sırada geldi.

Ayrıca raporlara göre, Bitstamp fonları gelecek yıl Avrupa'da türev ticareti başlatmak, Asya pazarlarına açılmak ve İngiltere'deki faaliyetlerini geliştirmek için kullanmayı planlıyor diyebiliriz.

Bitstamp'dan Felaket Haberi: Bu Altcoinler Askıya Alınıyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Gate.io Nedir? Gate.io Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik