Coin Rehberi

BitTorrent (BTT) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

ABONE OL:

BitTorrent (BTT) Nedir?

BitTorrent (BTT) eşler arası dosya paylaşım ve torrent platformudur. BitTorrent (BTT) son yıllarda merkeziyetsizliğe geçmiştir. 2001 Temmuz ayında kripto para birimi piyasasına katılan BitTorrent (BTT) 2018 Temmuz ayında blok zincir platformu TRON tarafından satıl alınmıştır.

TRON’un BitTorrent’i satın almasıyla yeni yöneticiler BitTorrent ağına çeşitli araçlar, merkezi olmayan yerel kripto para birimi olan BTT’yi eklemiştir. BitTorrent (BTT) 2019 Şubat ayında TORN’un kendine ait blok zincirinde TRC-10 standardı ile çıkmıştır. BitTorrent (BTT) şu anda en büyük merkezi olmayan eşler arası iletişim platformu olduğunu iddia ediyor.

BitTorrent (BTT) Ne İşe Yarar?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi BitTorrent (BTT) eşler arası olarak (P2P) dosya paylaşımı ve torrent paylaşımına yarar. BTT koini ise bu platformun yerel kripto para birimidir.

BitTorrent (BTT) Nereden Alınır?

Şu anda BitTorrent (BTT) almak için Binance, Huobi Global, Bithumb ve KuCoin gibi borsaları kullanabilirsiniz. Türkiye’de ise BitTorrent (BTT) Paribu, Thodex ve Bitci kripto para birimi borsalarını kullanarak BitTorrent (BTT) alabilirsiniz. Paribu hesabının nasıl açıldığını bilmiyorsanız ya da Paribu borsasının nasıl kullanıldığını bilmiyorsanız bu rehberimiz tam da sizin için. Binance ya TRBinance hakkında detaylı rehberimizde buradadır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bittorrent (BTT) Yorum ve Tahminleri 2021

BitTorrent (BTT) Nasıl Alınır?

BitTorrent (BTT) Nasıl Alınır? ana konumuza geldik, bu adımda BitTorrent’in (BTT) Paribu ve Binance üzerinden nasıl satın alınacağına bakacağız. Örnek borsalardan BitTorrent (BTT) almak için bir hesabınız olması gerekiyor. Paribu hesabınız yoksa buradan Paribu hesap açma işlemlerini öğrenebilirsiniz. Binance hesabınız yoksa buradan Binance hesabının nasıl açılacağını öğrenebilirsiniz.

Paribu Borsası Üzerinden BitTorrent (BTT) Nasıl Alınır?

Paribu üzerinden BitTorrent (BTT) satın almak için ilk olarak borsa hesabınıza giriş yapın. Daha sonra ana menüde yer alan “Piyasalar” sekmesine tıklayın. Bu ekrandan sol kısımda yer alan koin seçim menüsüne gelin ve BitTorrent BTT-TL ticaret çiftini bulun ve üzerine tıklayın.

https://www.paribu.com/#/market/btt-tl

Karşınıza BitTorrent (BTT) satın alım ekranı çıkacaktır. Buradan satın almak istediğiniz BitTorrent (BTT) miktarını girin, hesabınızda yeterli miktarda bakiye varsa BitTorrent (BTT) satın alabilirsiniz.

Binance Borsası Üzerinden BitTorrent (BTT) Nasıl Alınır?

Peki, Binance üzerinden BitTorrent (BTT) Nasıl Alınır? Binance kripto para birimi borasının küresel versiyonundan BitTorrent (BTT) almak için ilk olarak ana sayfaya gelin. Daha sonra üst menüden “Piyasalar” sekmesine gelin ve “Coin Adı Ara” kısmına BTT yazın.

https://www.binance.com/tr/trade/BTT_USDT

Karşınıza yukarıdaki resme benzer bir sayfa gelecektir. Buradan BTT yazan yerin üzerine tıklayın ve yeni açılan BitTorrent (BTT) ticaret sayfasına geçin. Buradan “Al” kısmına kaç BitTorrent (BTT) almak istediğinizi girin ve “BTT Al” kısmına tıklayın.

BitTorrent (BTT) Nasıl Saklanır?

Yeni aldığınız BitTorrent (BTT) koinlerini saklamak için 3 seçeneğiniz var. Bunlar borsa cüzdanları, soğuk cüzdanlar ve sıcak cüzdanlardır. BitTorrent (BTT) ticaretine devam etmek istiyorsanız bir borsa cüzdanı kullanmanız önerilir. BitTorrent (BTT) koinini destekleyen bir soğuk cüzdan ya da bir diğer deyişle donanım cüzdanı da kullanabilirsiniz. Ayrıca BitTorrent (BTT) koinlerinizi bir sıcak cüzdanda da saklayabilirsiniz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  TRON CEO'su Justin Sun Eski Çalışanları Tarafından Mahkemeye Verildi

BitTorrent (BTT) Nasıl Çalışır?

BitTorrent (BTT) ağının dosya gönderimi ve torrent üzerine çalıştığından bahsetmiştik Bu konunun kısaca detayına girecek olursak; BitTorrent, µTorrent Web ya da µTorrent Classic BitTorrent (BTT) kullanır. Bu platformları kullanan kişiler bir indirme başlattığında BitTorrent Speed otomatik olarak kullanıcıların daha hızlı indirme yapabilmesi için bahis oynar.

Torrent dosyasının indirmesi bittiğinde ise dosyayı seed yaparak BitTorrent (BTT) kazanabilirsiniz. Kazandığınız BitTorrent (BTT) koinleriniz Torrent uygulamanızın cüzdanında saklanacaktır. İsterseniz BitTorrent (BTT) koinlerinizi başka cüzdanlara ya da bir kripto para borsasına aktarabilirsiniz.

1 BitTorrent (BTT) Kaç TL?

1 BitTorrent (BTT) şu anda Türk lirasına denk geliyor. Daha detaylı bir grafik ise aşağıdadır:

BitTorrent (BTT) Hemen Satıp Paraya Çevrilir mi?

BitTorrent (BTT) son günlerde popülerleşen bir kripto para birimi oldu. Bu yüzden BitTorrent (BTT) koinlerinizi hemen satıp paraya çevirebilirsiniz. Yukarıda BitTorrent (BTT) Nasıl Alınır? konumuzda örnek verdiğimiz borsalardan birini kullanıyorsanız herhangi bir hacim sorunu olmadığından dolayı BitTorrent (BTT) satma işleminiz anında gerçekleşecektir.

BitTorrent (BTT) Aldıktan Sonra Nasıl Saklayabilirim?

BitTorrent (BTT) aldıktan sonra ya da Torrent seed yaparak kazandığınız koinlerinizi saklamak için cüzdan seçmelisiniz. Aşağıda en iyi 10 BitTorrent (BTT) cüzdan listesi yer almaktadır:

  1. BitTorrent için TRON Android Wallet
  2. BitTorrent için TRON Web Wallet
  3. BitTorrent için TRON Chrome Eklentisi
  4. BitTorrent için TRON iOS Wallet
  5. Atomic Wallet
  6. Trust Wallet
  7. Coinomi
  8. Math Wallet
  9. Sato Wallet
  10. Guarda Wallet
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Pancake Swap (CAKE) Yorum ve Tahminleri 2021

Kredi Kartı ile BitTorrent (BTT) Alabilir miyim?

Evet, güncel olarak çoğu kripto para birimi borsasından kredi kartınız ile BitTorrent (BTT) alabilirsiniz.

BitTorrent (BTT) Cüzdanı Nasıl Açılır?

BitTorrent (BTT) Nasıl Alınır? ana konumuzun sonuna geldik, bu adımda BitTorrent (BTT) Cüzdanı Nasıl Açılır? konusuna odaklanacağız. BitTorrent (BTT) cüzdanı açmak için seçtiğiniz BTT cüzdanının adresine giderek yeni bir hesap açın. Daha sonra açtığınız yeni hesap adresine BitTorrent (BTT) koinlerinizi gönderin. Bu transfer işlemini yaparken en az 2 kez cüzdan adresinizi kontrol edin. BitTorrent (BTT) cüzdanı açtıktan sonra cüzdan adresinizi, şifrenizi ve diğer bilgilerinizi güvenli bir yere kaydedin.

BitTorrent (BTT) Geleceği

BitTorrent (BTT) Tron blok zinciri destekli olduğundan dolayı BitTorrent (BTT) geleceğinin parlak olduğu açıkça ortadadır. Hatta şu anda BitTorrent (BTT), Tron’un yerel kripto para biriminden (TRX) daha yüksek oranda bir piyasa değerine ve hacme sahiptir.

BitTorrent’in (BTT) bu olumlu görünen geleceğini destekleyen bir diğer şeyde BTT’nin gerçekten kullanım alanı olan bir kripto para olmasıdır. Yukarıda listelediğimiz torrent uygulamaları var oldukça BTT tüccarlar ve diğer kullanıcılar tarafından desteklenecektir.

Yine de kısa vadeli olarak BitTorrent (BTT) fiyatı çok yükseldiğinden (%1000’e yakın) dolayı BTT koin profesyonel tüccarlar tarafından riskli bir yatırım olarak düşünülmektedir.

BitTorrent (BTT) Satın Al İşlemi Güvenilir mi?

BitTorrent (BTT) satın al işlemi son derecede güvenlidir. Tercih ettiğiniz bir kripto para birimi borsasına güveniyorsanız oradan herhangi bir güvenlik sorunu olmadan BitTorrent (BTT) alabilirsiniz.

BitTorrent (BTT) Nasıl Alınır? rehberimizde görmek istediğiniz başka detaylar varsa bize Telegram kanalımız aracılığıyla ya da bu rehberin altına yorum yaparak ulaşabilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu