Bittrex ABD’li kullanıcılara komisyonu azaltacak

1 Dakikada Okunabilir


Yatırımcıların severek ve güvenerek tercih ettiği en çok ilgi ve alaka gören kripto para birimi borsasından birisi olan Bittrex bugün açıkladığı kararında ABD’li kripto para birimi yatırımcıları için yeni bir takım düzenleme yapacak olduklarını ve ABD’li kripto para sahibi yatırımcı kimselerin ödedikleri işlem ücretlerini Bittrex kripto para birimi borsası olarak düşürmek için çalıştıklarını açıkladı.

Bittrex kripto para borsasının açıkladığı bilgiler bununla da sınırlı değil. Kripto para birimi yatırımcılarına karşı yakın zamanda Euro bölgesinde daha fazla aktif faaliyet göstermeye başlayacak olduğunu belirtmiş olan Bittrex, bu konuda herhangi bir detay ve bilgi vermezken, Euro bölgesinde bir ofis açabileceği iddiaları gündeme geldi.

Kripto para birimi borsaları yeni nesil bazı düzenlemeler yaparak müşteri sayısını artırmak, daha çok müşteri çekmek, daha düşük komisyon ödemeleri ile adlarından söz ettirmek istiyorlar.

Henüz birçok kripto para birimi borsası yüksek ücretler sebebi ile eleştirilirken, binlerce dolar değerindeki kripto para yatırımına sahip olan kripto para yatırımcıları işlem ücretlerinin düşük olmasını istiyor.

İşlem ücretleri düşük olmadığı taktirde kripto para birimi borsalarının kullanımı da düşüyor ve bununla kripto para yatırımcıları zarar etmezken, komisyondan kaybeden kripto para birimi borsası oluyor. Er ya da geç bazı kripto para birimi borsalarının da bu konuda komisyon oranlarını düşürmek zorunda kalabileceği belirtiliyor.


error: Kopyalama Engellendi!