Kripto Para Haberleri

Bitwala’den mobil uygulama adımı

ABONE OL:

Almanya merkezli Bitwala yeni bir uygulamanın hizmete girdiğini açıkladı. Bitwala mobil akıllı telefonlarda bundan sonra Alman banka hesabı ile kripto para birimi cüzdanının aynı anda kullanılabilecek olduğunu ve saniyeler içerisinde işlem yapabilecek ve dakikalar içerisinde bu işlemeri onaylayabilecek bir uygulama oluşturduklarına dair açıklama yaptı. Kripto para cüzdanı ile mobil bankacılığın bir araya getirildiği Bitwala uygulamasında yatırımcıların dakikalar içerisinde kripto para işlemleri ve bankacılık işlemlerini yapabilecekleri açıklansa da bilgi verilmemesi akıllarda soru işaretleri bıraktı.

Kripto para birimi cüzdanları ile bankaların birbirlerine bağlanması günümüz için değil ancak gelecekte kripto para birimi borsalarının adımları sayesinde mümkün hale gelecek ve belki de milyonlarca insan kripto paraları sadece tek bir tuşa dokunarak satın alıp dijital cüzdanlarına mobil cihazlardan eklemeye yetki kazanabilecek.

Kripto para yatırımcılarının Bitwala uygulamasını kullanabilmesi için Almanya vatandaşı olması ve Almanya’da aktif bir banka hesabı sahibi olmaları gerekiyor. Eğer bu 2 şartı taşıyan birisi iseniz Bitwala uygulamasını dünyanın farklı bölgelerinde de banka hesabınızda güvenlik sorunu olmadığı ve nakit olduğu sürece kullanabilirsiniz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Başarılı CEO'dan Şok Açıklama: Kripto Para Yatırımcıları Artık Altına Yönelmeli

Bitwala birkaç yıl sonra buna benzer uygulamaları daha fazla insana sunabilir ve bunu dünyaya dağıtabilir. Henüz Türkiye ve ABD’de kullanılmayan uygulamanın benzerleri de bu ülkelerde yazılabilir ve hizmete sunulabilir.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu