Kripto Para Haberleri

Blackstone CEO’su: Bitcoin sadece suça teşvik ediyor

ABONE OL:

Blackstone CEO’su Steve Schwarzman, dünyanın en çok kazanan ve en zengin servete sahip insanlarından birisi olarak biliniyor. Kripto para birimleri ile ilgili olarak bugüne kadar ne düşündüğü konusu tartışma konusu olan Blackstone CEO’su Steve Schwarzman, bugün kripto paralar hakkında ne düşündüğü ile ilgili açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada kripto paralardan kazanç elde etmenin çok zor olduğu ve çok fazla kendisi için uygun olmadığını açıklayan Schwarzman, kripto paraların sadece suça teşvik ettiğini ve farklı bir amaç için kullanılsa bile suça teşvik etmesinin ‘kabul edilemez’ olduğunu açıkladı.

72 yaşındaki Schwarzman, kripto paraların ve küresel fiat para birimlerinin sorunlarının çözülseydi ve kripto para birimlerini hükümetlerin kontrol edebilseydi kendisinin bunu bir sorun olarak görmeyebileceğini ancak bugün için kripto paralar konusunda kendisinin pek olumlu konuşamayacağını açıkladı.

”266 milyar dolarlık kripto para piyasası garip geliyor, Blockchain’i destekliyorum”

Blackstone CEO’su Steve Schwarzman, kendisinin kripto para piyasasının 266 milyar dolarlık hacmi ve Bitcoin’i ‘garip’ bulduğu konusunda bazı açıklamalar yaparken, kendisinin Blockchain teknolojisini ise desteklediğini açıkladı. Blockchain teknolojisinin iyi ve olumlu olabileceğini ifade eden Schwarzman, Blockchain konusunda ise kendisinin de olumlu bazı düşüncelerinin bulunduğunu ifade etti.

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Binance 6. Koin Oylaması Tamamlandı, MBL Listelere Katıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu