Kripto Para Haberleri

Blockchain cihaz pazarının değeri 2024 yılında 1.21 milyar dolara ulaşacak!

MarketsandMarkets, gelecek birkaç yıl içerisinde Blockchain cihazlarının sayısının çok fazla artış gösterecek olduğu ve bu cihazların 2024 yılına kadar 1 milyarın üzerine çıkmasının beklendiğini, 2024 yılında ise 1.21 milyar dolar seviyesine çıkmış olacaklarının altını çizdi.

Blockchain cihazları (Blockchain Akıllı Telefonlar, Kripto Donanım Cüzdanları, Kripto ATM’leri, POS Aygıtları ve Diğerleri) giderek çok sayıda ülkenin üzerinde çalıştığı cihazlar.

%42.5 oranında 2024 yılına kadar büyüme eğilimi göstermesi beklenen Blockchain cihazlarının bugün 600 milyon ve civarında oldukları, son yıllarda Blockchain telefonlarının tanıtılması ve bu cihazlara daha çok sayıda şirket ve insanın ilgi gösteriyor olması Blockchain cihazlarına olan büyük ilgiyi daha büyük hale getiriyor. Cihazların sayı bakımından sürekli olarak değer kazanması şirketler adına da daha fazla kazanç anlamı taşıyor ve bu da şirketlerin Blockchain cihazları üretmesi konusunda atılan adımlarda daha fazla üretim yapmalarını teşviğe sürükleyen bir zincir yaratabiliyor.

Kripto para birimlerinin gelişmesi ile birlikte Blockchain teknolojisinin gelişmesi bu tür cihazlara olan ilgiyi arttırıyor. Bitcoin ve kripto para ATM cihazları da Blockchain cihazlarından daha hızlı artsa da gelecekte her ikisi de artmış olacak ve 1 milyarın üzerine çıkabilecek.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu