Anasayfa Altcoin Blockchain Projesi Duyurdu: 2,1 Milyar Token Yakılacak!

Blockchain Projesi Duyurdu: 2,1 Milyar Token Yakılacak!

Altcoin

Flare blockchain'in geliştiricisi, 2,1 milyar FLR tokeninin yakılacağını duyurdu.

Blockchain Projesi Duyurdu: 2,1 Milyar Token Yakılacak!

Flare blockchain'in geliştiricisi, Cuma günü yaptığı açıklamada, ekosistem gelişimini ve genel sağlığı desteklemek için 2,1 milyar FLR tokenini yakacaklarını söyledi.

FLR'nin toplam arzının yüzde 2'sinden fazlası, kalıcı olarak dolaşımdan kaldırılacak. Böylece topluluk tokeni varlıklarının seyrelmesi önlenecek ve yeni kullanıcıların ağa katılması için teşvikler artırılacak.

Yakılması planlanan token dilimi, Flare'in ilk destekçilerine tahsis edilmişti. Flare, bu kuruluşlarla "ilk Flare İyileştirme Teklifi FIP.01'in hissedarlara yönelik token tahsisini nasıl etkilemesi gerektiği" konusunda bir anlaşmaya vardıktan sonra söz konusu tokenler artık dağıtılmayacak.

Yaklaşık 198 milyon FLR hemen yakılacak ve Ocak 2026'ya kadar aylık olarak 66 milyon FLR daha yakılacak.

Bu yazının yazıldığı sırada FLR fiyatı, 0,0094 dolardan işlem görüyordu. Mevcut fiyatlara göre; yakılan toplam token sayısı, yaklaşık 20 milyon dolar değerinde olacaktır.

Blockchain Projesi Duyurdu: 2,1 Milyar Token Yakılacak!

Flare CEO'sundan Açıklama Geldi

Flare CEO'su ve kurucu ortağı Hugo Philion, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Hissedarlarımızla bir anlaşmaya vardığımız için çok mutluyuz ve destekleri için onlara teşekkür ediyoruz. Bu yakma işlemi olmasaydı yatırımcılar, FlareDrops aracılığıyla orijinal tahsisatlarının yaklaşık 3 katını talep edebilecek ve topluluk varlıklarını haksız bir şekilde seyreltebileceklerdi." dedi. 

FIP.01, Ocak ayında Flare topluluğu tarafından %94 oyla onaylanmıştı.

Kaynak: CoinDesk

Blockchain Projesi Duyurdu: 2,1 Milyar Token Yakılacak! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik