Blockchain teknolojisi şirketlerin hedefinde

1 Dakikada Okunabilir


Blockchain bilgi paylaşımı için son derece önemli ve Blockchain teknolojisi insanlara bunu sunarken, yakın zamanda daha fazla kullanılabilecek teknolojilerin başında yer alıyor. İnsanlar Blockchain teknolojisinin geleceği konusunda bazı endişelere sahip olsalarda kripto para birimleri ile adı anılmaya başladı.

Bunu sosyal medya açısından düşünün; eğer herkesin arkadaşları birbirleriyle etkileşime giremeyecek farklı platformlar kullanıyorsa, bu tür platformların başarısı önemli ölçüde kısıtlanır ve tekeller ortaya çıkar. Kripto para alanında, farklı blokajlarda çalışan tüm jetonlar için başarıya gerçekten yer var mı? Bir platformda akıllıca yapılan bir sözleşme başka bir platformda tanınmazsa ne kadar faydalı olabilir acaba? Tüm bunlar Blockchain teknolojisi için de son derece önemli olan konular ve sürekli olarak gündemde durması gereken, bu Blockchain teknolojisinin geleceğini ilgilendiren en önemli konular arasında bulunuyor.

Walmart ve Pepsico gibi büyük şirket devleri kendi Blockchain uygulamalarını piyasaya sürmeye başladıkça, bu tür platformların birbirleriyle sorunsuz bir şekilde iletişim kurabilmeleri için bir protokol geliştirilmesinin yalnızca bir zaman meselesi olduğu ve bunun da yakın zamanda kısa vadede çözülecek bir sorun olduğu bilinmekte. Pek fazla söz edilmese de bazı dev şirketler Blockchain teknolojisinden daha fazla medet umuyor ve bunu başarabileceğini bildikleri için sürekli yeni çözümler araştırmayı sürdürüyorlar. Bir çözüm sağlamak için birçok girişimde bulunulmasına rağmen, teknoloji hala gelişimin erken aşamalarında olduğu için şu ana kadarki başarıları sınırlı kaldı, ancak gelecekte Blockchain teknolojisi büyük şirketlerin tekelinde olabilir..


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
403
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
403
Şaşkın
Lol Lol
121
Lol
Harika Harika
403
Harika
Korkunç Korkunç
363
Korkunç
Ali Gülle
Hayatımın büyük bir kısmını geçirdiğim İstanbul'dan hemen sonra Avrupa'ya taşınmam ile kripto para sahibi olmam aynı zamana denk geliyor. Avrupa'da kripto paraların daha fazla insana ulaşması ve daha fazla insanın bilgi sahibi olması için buradayım.
error: Kopyalama Engellendi!