Kripto Para Haberleri

Bloomberg analisti: Grayscale’in GBTC’si en büyük altın ETF’sini geçmek üzere…

Bloomberg analisti Mike McGlone bugün Grayscale’in GBTC ürününün bu yılın sonunda dünyanın önde gelen altın ETF’si olan GLD’yi geçmesini bekliyor. Bloomberg’in baş emtia stratejisti olan Mike McGlone Grayscale Bitcoin Trust’ın bu yıl Temmuz ayında fonlarla önde gelen altın izleme ETF’sini (SPDR Gold Shares (GLD)) aşacağını düşünüyor.

Mike McGlone bugün, Bitcoin’in altın karşısında sürekli olarak fiyat hareketleri için potansiyel bir düşüş sembolü haline geldiğini tweetledi. Mike McGlone kısaca dünyanın önde gelen altın takipçisi SPRD Altın Hisse Senetlerinin bu yılın Mayıs-Temmuz ayları arasında Grayscale Bitcoin Trust toplam fon miktarı tarafından aşılacağına inanıyor.

Aşağıdaki grafikte, GLD’nin toplam fon varlıkları yatay bir seyir izliyor ve böyle devam etmesi bekleniyor. Bu arada, GBTC fonları ise hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor.

Mike McGlone’un tweet’i de Grayscale şefi Michael Sonnenshein tarafından re-tweetlendi. Bir başka kıdemli Bloomberg analisti Eric Balchunas da bu tahmini doğruladı.

Mart ayında, Mike McGlone BTC 80.000 dolara ulaşınca Bitcoin’in piyasa değerinin Amazon’un piyasa değerini geçebileceğini söyledi. Bloomberg’in baş stratejisti 2025 yılına kadar Bitcoin’in muhtemelen 100.000 dolara kadar çıkacağına inanıyor ve bu görüşü en son geçen yıl Ekim ayında dile getirdi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto Para Birimlerine Artan İlgi, Daha Fazla Dolandırıcılığa Sebep Oluyor

Grayscale yüklü miktarlarda kripto para almaya devam ediyor

Dünyanın en büyük kripto para varlık yöneticisi olan Grayscale de Bitcoin, Ethereum ve diğer dijital para birimlerini aktif olarak satın alıyor. Grayscale kripto ürünleri arasında Stellar, Litecoin, Bitcoin Cash gibi en popüler kripto paralar yer alıyor.

Grayscale son zamanlarda beş adet yeni kripto ürünü yaptı. Bunlar BAT, FIL, MANA, LINK ve LPT. Kısa süre önce bildirildiği üzere, Grayscale hafta sonu boyunca yaklaşık 1,6 milyar dolar değerinde kripto para satın aldı.

Ayrıca, yakın gelecekte Grayscale, Bitcoin Trust’ı tam boyutlu bir Bitcoin ETF’ye dönüştürmeyi de planlıyor. Bu düşünce kısa süre önce Grayscale tarafından da onaylandı.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu