Anasayfa NFT Blur'un Ezeli Rakibinden Dev Atak: OpenSea Pro Piyasaya Çıktı!

Blur'un Ezeli Rakibinden Dev Atak: OpenSea Pro Piyasaya Çıktı!

NFT

Popüler NFT pazar yeri olan OpenSea, Blur'un tahtını devralmasından sonra dev bir adım attı...

Blur'un Ezeli Rakibinden Dev Atak: OpenSea Pro Piyasaya Çıktı!

Tanınmış bir NFT pazar yeri olan OpenSea, kısa süre önce profesyonel NFT tüccarlarına hizmet vermeyi amaçlayan bir hizmet olan "OpenSea Pro"yu piyasaya sürdü. 

Bu hamle, yakın zamanda token çiftçilik teşvikleri sunarak önemli bir piyasa payı kazanan Blur'un artan rekabetine yanıt olarak geldi.

OpenSea Pro, artık OpenSea şemsiyesi altına giren Gem V2'nin yeniden markasıdır. Platform, kullanıcılarına canlı basım, %0 listeleme ücreti, toplu alım/satım, gas (işlem ücreti) fiyatı optimizasyonu ve 170'ten fazla pazar yerinden toplama dahil olmak üzere bir dizi özellik sunar.

OpenSea Pro'nun en önemli farklılıklarından biri, tüccarları platforma çekmek için tokenler yerine teşvik olarak NFT hibelerini kullanmasıdır. Bu yaklaşım, tokensel çiftçilik teşvikleri sunan Blur'un tersidir.

Blur İşlem Hacmi Sıralamasında En Üst Sırada!

Merkezi olmayan uygulamaları (dApps) izleyen Dappradar'a göre, Blur şu anda son 30 günlük işlem hacmi sıralamasında en üst sıralarda yer alıyor. OpenSea çok yakın bir zamanda devreye giriyor, ancak gerçek ticaret hacmi açısından Blur, OpenSea 347 milyon $'lık hacmine kıyasla 1,19 milyar $'lık ticaret hacmiyle OpenSea'nin önemli ölçüde önünde.

Blur'un Ezeli Rakibinden Dev Atak: OpenSea Pro Piyasaya Çıktı!

OpenSea Pro'nun lansmanı, OpenSea kaybettiği piyasa payını geri kazanmaya ve Blur ile daha agresif bir şekilde rekabet etmeye istekli olduğunu gösteriyor. Platformun özellikleri ve teşvikleri, profesyonel NFT tacirlerine hitap edecek ve platformda işlem yapmalarını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır.

NFT piyasası büyümeye devam ederken, OpenSea Pro'nun uzaydaki diğer platformlarla, özellikle de son aylarda zemin kazanan Blur ile nasıl rekabet ettiğini görmek ilginç olacak. 

Bir dizi yenilikçi özellik ve teşvik olarak NFT hibeleri ile OpenSea Pro, profesyonel tüccarları çekme ve lider bir NFT pazar yeri konumunu yeniden kazanma potansiyeline sahiptir.

Blur'un Ezeli Rakibinden Dev Atak: OpenSea Pro Piyasaya Çıktı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Layer 1 / Layer 2 Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan