Bitcoin Haberleri

Bogdanoff İkizleri, Satoshi Nakamoto’nun Bitcoin Oluşturmasına Yardım Ettiklerini İddia Ediyor

Bogdanoff ikizlerinden birinin telefonda balinalara bir kripto-piyasa çöplüğü başlatmalarını söylediğini gösteren kötü şöhretli memenin ardından, Bogdanoff kardeşler şimdi Satoshi Nakamoto ile önde gelen kripto para birimi bitcoin'i icat etmede yer aldıklarını iddia ediyorlar. Bogdanoff ikizleri, L'Heure des Pros'ta düzenlenen bir röportajda, matematikçi olarak ikisinin "kaynak kodun bir kısmının hazırlanmasına katılabildiklerini" söyledi.

Igor ve Grichka Bogdanoff, Satoshi’nin Bitcoin’in ‘Öngörülü Kodu’ Üzerinde Detaylandırmasına Yardımcı Olduğunu İddia Ediyor

Bogdanoff ikizlerinin, birkaç yıl önce ikizlerden birinin piyasada önemli bir düşüş emri verdiğini gösteren bir meme başladıktan sonra kripto piyasalarını manipüle etme gücüne sahip olduğuna dair uzun süredir devam eden bir şaka vardı .

Meme üzerindeki son röportajında göre, ikizler tarafından görülmüştür. L’Heure des Uzmanları ve son görünüm Fransız televizyon programında “Non Stop insanlar.” Igor ve Grichka Bogdanoff, memi gördüklerini söylediler ve Satoshi Nakamoto’nun muhtemelen çevrimiçi viralliği ile bir ilgisi olduğunu açıkladılar.

İlgili İçerik: Bitcoin (BTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Igor Bogdanoff, “Grichka Bogdanoff memesinin yayılmasını sağlayan muhtemelen Nakamoto’dur” dedi. İgor, şunları ekledi:

[Görüntü] 2010-2012 yılları arasında tüm blok zincirlerindeydi [ve] 1,3 milyardan fazla kez indirildi.

Satoshi’nin Tanıdık Olduğu İddiası ‘Soïtchiro Shimoda’ ve İki ‘Kadim Bitcoin’

Bogdanoff ikizleri, “Time X ” adlı bilim temelli televizyon programlarıyla tanınırlar . 1970’lerden beri, ikizler bilimsel deneme yazarları olmuştur ve Igor’un teorik fizikte doktorası varken, erkek kardeşi matematikte doktora yapmıştır.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin Neye Göre Düşer?

Bogdanoff ikizleriyle yapılan son röportajda ikili, dokunmatik ekran mucidi François Mizzi ve “Soïtchiro Shimoda” lakaplı ilginç bir Japon bilim insanı ile nasıl çalıştıklarını anlattı .

Bogdanoff İkizleri, Satoshi Nakamoto'nun Bitcoin Oluşturmasına Yardım Ettiklerini İddia Ediyor

İkizler, ilk günlerde Shimoda ile blockchain ve kripto varlık fikirlerini düzenli olarak tartışacaklarını iddia ediyor. Bogdanoff’lar, Shimoda’nın Bitcoin’i icat eden “efsanevi kişi veya bir grup insan” ile ilişkili olduğuna yürekten inanıyor . Aslında, Bogdanoff kardeşler ayrıca 2008’de ikizlere iki “antik Bitcoin” verildiğini iddia ediyor.

Grichka Bogdanoff, görüşmecisine “Igor ve ben, matematikçiler olarak bazı [Bitcoin] kaynak kodunun, özellikle de ‘tahmini kodun’ hazırlanmasına katılabildik” dedi.

İki görüşme sırasında Bogdanoff ikizleri ayrıca Ethereum (ETH) sahibi olduklarını da açıkladılar . Yakın gelecekte, memlerde ve komplolarda iyi tanınan rezil ikizler, “Exo Coin” adlı yeni bir kripto varlığı piyasaya süreceklerini söylediler.

Bogdanoff ikizlerinin iddiaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce doğru mu söylüyorlar yoksa dikkat çekmeye mi çalışıyorlar? Bu konu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu