Anasayfa Bitcoin Bomba Bitcoin Tahmini! ETF Onayı Sonrası Bu Seviyeye Çıkabilir

Bomba Bitcoin Tahmini! ETF Onayı Sonrası Bu Seviyeye Çıkabilir

Bitcoin

Jan3 CEO'su Samson Mow, spot ETF onayından sonra günler veya haftalar içinde Bitcoin fiyatının 1 milyon dolara ulaşabileceğini öngörüyor.

Bomba Bitcoin Tahmini! ETF Onayı Sonrası Bu Seviyeye Çıkabilir

Bitcoin (BTC) fiyatı, spot Bitcoin ETF onayının ardından birkaç gün ila haftalar içinde 1 milyon dolara fırlama potansiyeline sahip.

Jan3 CEO'su Samson Mow'a göre; borsalardaki sınırlı Bitcoin arzının ve kurumsal yatırım artışının birleşimi, fiyatı oldukça kısa bir sürede benzeri görülmemiş seviyelere taşıyacak.

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Mow, "Borsalarda çok sınırlı bir Bitcoin arzına ulaşıyorsunuz ve büyük miktarda parayla satın alınabiliyor. İşte bu yüzden tek seferde çok yükseğe çıkabilirsiniz." dedi. 

Mow, bir spot ETF'in onaylanmasıyla birlikte kurumsal sermaye girişinin beklendiğini vurguladı ve borsalarda mevcut sınırlı Bitcoin'i satın almak için bir para seli yaşanacağını belirtti. Talepteki artış, arz kıtlığıyla birleştiğinde hızlı ve önemli bir fiyat artışına neden olabilir.

Bitcoin'in Değerinde Ani ve Patlayıcı Bir Artış Yaşanabilir

Bomba Bitcoin Tahmini! ETF Onayı Sonrası Bu Seviyeye Çıkabilir

Beklenen bu yükselişi girişimci Balaji Srinivasan'ın tahminleriyle karşılaştıran Mow; spot Bitcoin ETF onayının fiyatlar üzerindeki etkisinin, merkez bankasının para basımının etkilerinden çok daha hızlı ortaya çıkacağını ileri sürüyor.

Para basımı yıllar geçtikçe ekonomiye yavaş yavaş nüfuz ederken spot ETF'in onaylanması, Bitcoin'in değerinde ani ve patlayıcı bir artışa neden olabilir.

Mow; 1 milyon dolara yükselişin, önceki Bitcoin boğa koşularına kıyasla benzeri görülmemiş bir hızda gerçekleşeceğini öngörüyor. 2017 rallisinin değerde 20 kat artış elde etmesi dokuz ay sürdü. Fakat ETF onayları yoluyla gelen milyarlarca dolar nedeniyle Mow, 1 milyon dolara ulaşma süresinin önemli ölçüde kısalmasını bekliyor.

Kaynak: Cryptonews

Bomba Bitcoin Tahmini! ETF Onayı Sonrası Bu Seviyeye Çıkabilir içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar