Anasayfa Altcoin BONK, Borsalarda Peş Peşe Listeleniyor! Fiyat Nasıl Etkileniyor?

BONK, Borsalarda Peş Peşe Listeleniyor! Fiyat Nasıl Etkileniyor?

Altcoin

BONK'un KuCoin ve Coinbase'in ardından Binance'de de listelenmesi söz konusu meme coin'in fiyatını nasıl etkiliyor? İşte ayrıntılar...

BONK, Borsalarda Peş Peşe Listeleniyor! Fiyat Nasıl Etkileniyor?

Köpek temalı Solana tabanlı token BONK'un fiyatı son 24 saatte yüzde 100'ün üzerinde arttı. Bu, lider kripto para borsası Binance'in 15 Aralık'ta tokenın listelendiğini ve birden fazla işlem çifti için spot ticaretin başladığını duyurmasının ardından geldi.

BONK'un Binance'deki listelenmesi, KuCoin ve Coinbase'e alınıp satılabilir bir varlık olarak dahil edilmesinin ardından geldi.

Son 24 saatte işlem hacminde kaydedilen yüzde 314'lük artışla tokenın piyasa değeri aynı dönemde yüzde 123 arttı.

CoinMarketCap'ten elde edilen veriler, yalnızca 12 saatlik bir süre içinde BONK'un 69'uncu en büyük varlık olmaktan 43'üncü sıraya yükseldiğini gösterdi.

Son 12 Saat İçinde BONK

Bu yazının yazıldığı sırada BONK fiyatı, 0,00003243 dolardan el değiştiriyor. BONK fiyatı, yazım sırasında 0,00000988 dolar seviyesinde işlem gören Shiba Inu'nun (SHIB) fiyatını aştı.

Son 12 saat içinde altcoin etrafındaki heyecanla birlikte BONK'un sosyal tartışmaları tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı. Aslında BONK konuşmaları bu dönemdeki tüm varlık konuşmalarının yüzde 7'sini oluşturuyor.

BONK, Borsalarda Peş Peşe Listeleniyor! Fiyat Nasıl Etkileniyor?

Talepteki ani artış nedeniyle BONK'un temel momentum göstergeleri yazının yazıldığı sırada aşırı alım seviyelerindeydi. Göreceli Güç Endeksi (RSI) 86,51, Para Akışı Endeksi (MFI) ise 78,70 oldu.

Chaikin Para Akışı'nın (CMF) sıfırın üzerinde ve yükseliş trendinde olması, BONK piyasasına likidite girişinin sinyalini verdi. Bu gösterge bu yazının yazıldığı an itibariyle 0,21 idi.

Tokenın türev piyasasında işlem hacmi son 24 saatte yüzde 254'ün üzerinde arttı. Bu dönemde toplam 97 milyon dolarlık BONK ticareti tamamlandı.

Ayrıca, tokenın vadeli açık pozisyonlarında da önemli bir artış oldu. Coinglass verilerine göre; BONK'un açık pozisyonu, son 24 saatte yüzde 102 arttı ve 2,65 milyon dolar seviyesine yükseldi.

İlginç bir şekilde BONK'un borsalardaki fonlama oranları, son üç günde ilk kez negatife döndü. Bu, tokenın fiyatının son 12 saat içinde yeni zirveler peşinde koşarken, birçok traderın fiyat düşüşü üzerine spekülasyon yaparak kısa pozisyon açtığını gösterdi.

Solana Telefonu Satışları Arttı

BONK'un son birkaç gündeki faaliyetleri, bir zamanlar zor durumda olan Solana telefonunun satışlarında artışa yol açtı. Solana'nın kurucu ortağı Raj Gokal, X'teki son gönderisinde satışlardaki artışı doğruladı.

Telefonun satış hacmindeki artış, her telefon sahibine sunulan 30 milyon BONK token airdrop'una bağlı.​

Kaynak: AMBCrypto

BONK, Borsalarda Peş Peşe Listeleniyor! Fiyat Nasıl Etkileniyor? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan