Anasayfa Altcoin BONK Çılgınlığı Ortasında Bu Telefonun Fiyatı 8 Kat Birden Arttı!

BONK Çılgınlığı Ortasında Bu Telefonun Fiyatı 8 Kat Birden Arttı!

Altcoin

BONK çılgınlığının ortasında Solana Saga telefonlarının 5.000 dolar kadar yüksek fiyatlara ulaştığı görüldü.

BONK Çılgınlığı Ortasında Bu Telefonun Fiyatı 8 Kat Birden Arttı!

Solana Saga telefonu, aranan bir ürün haline geldi ve orijinal perakende maliyetinin çok ötesinde fiyatlar getirdi. Aralık ayının 16'sında bildirildiği üzere, ücretsiz meme coin airdrop'unu çevreleyen çılgınlık, cihaza olan talepte bir artışa yol açtı ve açılmamış Saga telefonlarının 5.000 dolar kadar yüksek fiyatlara sahip olduğu bir eBay satış çılgınlığıyla sonuçlandı. Bu, cihazın ilk perakende fiyatı olan 599 doların 8 katı gibi şaşırtıcı bir rakam.

Mayıs 8'de piyasaya sürülen Saga telefonu, her alımla birlikte 30 milyon Bonk (BONK) token bonusu içeriyordu. Fakat yakın zamana kadar yatırımcılar; Bonk'un değerinde, cihazın değerini aşan kayda değer bir artış gözlemlememişlerdi. Olayların bu beklenmedik dönüşü, Saga telefonunun 16 Aralık'a kadar resmî Solana Mobile web sitesinde tamamen satılmasına yol açtı.

BONK Çılgınlığı Ortasında Bu Telefonun Fiyatı 8 Kat Birden Arttı!

BONK Fiyatı 30 Günde Yüzde 800 Arttı

Söz konusu coşkunun ortasında karaborsaya düşen Saga telefonlarının alıcıları, Bonk'un değerinin yükselmeye devam edeceği varsayımına güveniyor gibi görünüyor. Meme coin, son 30 gün içinde yüzde 800 gibi şaşırtıcı bir artış göstererek meme coin meraklılarının ve traderlarının dikkatini çekti.

Dudak uçuklatan 5.000 dolarlık fiyattan kâr elde etmek için Bonk'un fiyatının, mevcut değerinden yüzde 620 daha yükselerek 8,68 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaşması gerekecektir. Böyle bir değerleme, onu Tron (TRX) ya da Polkadot (DOT) ile aynı seviyeye getirecek ve bu meme coin'in ortaya koyduğu olağanüstü potansiyeli gözler önüne serecektir.

Bununla birlikte Saga telefonlarını satın alanların, yalnızca Bonk'un fiyat hareketlerine güvenmeyebileceğini belirtmek gerekir. Solana tabanlı birkaç proje, yakın zamanda cihazın kullanıcıları için airdrop ve diğer cazip finansal teşvikleri duyurdu ve bu alıcılar için Bonk'un ötesinde ekstra bir potansiyel değer katmanı ekledi.

Saga telefonunu çevreleyen olayların beklenmedik dönüşü, kripto para ve meme coin piyasalarının öngörülemeyen ve genellikle değişken doğasını vurgulamaktadır. Alıcıların, öncelikle ilgili token airdrop'u nedeniyle bir cihaz için fahiş miktarlar ödeme istekliliği, bu dijital varlıkların gelecekteki potansiyel değerine olan spekülatif coşkunun ve inancın altını çiziyor.

Saga telefonunun hikâyesi ortaya çıktıkça Bonk'un artan fiyatı üzerine yapılan bahislerin ya da Solana tabanlı projeler tarafından sunulan ek teşviklerin bu alıcılar için kazançlı getiriler sağlayıp sağlamayacağını veya bunun piyasada patlamayı bekleyen spekülatif bir balon olup olmayacağını zaman gösterecek.

BONK Çılgınlığı Ortasında Bu Telefonun Fiyatı 8 Kat Birden Arttı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Layer 1 / Layer 2 Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan