Anasayfa Altcoin BONK, Dev Meme Coin'leri Geride Bıraktı: Zirveye Oturabilir mi?

BONK, Dev Meme Coin'leri Geride Bıraktı: Zirveye Oturabilir mi?

Altcoin

Solana merkezli meme coin BONK, sektörde heyecan yarattı ve işlem hacminde dev meme coin'leri geride bıraktı. İşte tüm detaylar...

BONK, Dev Meme Coin'leri Geride Bıraktı: Zirveye Oturabilir mi?

Yeni Solana (SOL) tabanlı meme coin için oldukça etkileyici bir gelişme olarak BONK, işlem hacminin hem Dogecoin'i (DOGE) hem de Shiba Inu'yu (SHIB) aştığını gördü. Gerçekten de, piyasa en yeni meme coin, hızlı yükselişinin ortasında iki ana dayanak noktasına resmen para kazandırdı.

Verilere göre yeni gelen, Dogecoin'in (DOGE) 933 milyon dolarını ve Shiba Inu'nun (SHIB) 225,8 milyon dolarını geride bırakan 1,37 milyar dolarlık devasa bir işlem hacmi kaydetti. Ayrıca, artan oynaklığına rağmen BONK'u meme coin piyasasında ciddi bir oyuncu olarak sunuyor. Ancak, sürdürülebilirliği ile ilgili sorular devam etmektedir.

BONK, 24 Saatlik İşlem Hacminde DOGE ve SHIB'i Geçti!

Dijital varlık endüstrisi, modern bireyler için oldukça değişken bir yatırım seçeneği olmaya devam etmektedir. Ancak bu durum meme coin piyasası için daha da geçerlidir. Belirli tokenler kendilerini sağlamlaştırmış olsa da, yukarı ya da aşağı yönlü hızlı fiyat hareketleriyle yakından ilişkili olmaya devam etmektedir.

BONK, Dev Meme Coin'leri Geride Bıraktı: Zirveye Oturabilir mi?

Yine de, başka bir meme coin temel tokenler listesine katılabilir mi? Son zamanlardaki meteorik yükselişi, BONK'un işlem hacminin hem Dogecoin (DOGE) hem de Shiba Inu'yu (SHIB) aştığını gördüğü bir konuma yerleştirdi. Solana (SOL) tabanlı meme coin, bu başarıyı büyüyen kilometre taşları listesine kesinlikle eklemiştir.

BONK'un piyasa değeri kısa bir süre için 3 milyar dolara ulaşmıştı. Dahası, bu gelişme iki büyük kripto borsasındaki dönüm noktası niteliğindeki listelemenin ardından gerçekleşti; Binance ve Crypto.com. Daha sonra, listeleme, diğer meme paralarını hedef aldığı için varlık için% 100'lük büyük bir ralliye yol açtı.

Arkham Intelligence, meme coin'in çok sayıda yatırımcı tarafından alınıp satıldığını ve bunun da genel hacimde büyük bir artışa yol açtığını bildirdi. Buna karşılık, raporda "fonlamanın sürekli olarak negatif olduğu, yani birçok tüccarın hala kısa pozisyonda olduğu" belirtildi. Bununla birlikte, bu ivmenin 2023'ü kapatmak ve yeni yılın başında varlığın performansını nasıl etkilediğini görmek son derece ilginç olacak.

BONK, Dev Meme Coin'leri Geride Bıraktı: Zirveye Oturabilir mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik