Anasayfa Sektörel Borsadan Flaş Eğitim Hamlesi: Kullanıcılara Ödeme Yapılacak!

Borsadan Flaş Eğitim Hamlesi: Kullanıcılara Ödeme Yapılacak!

Sektörel

Kripto para borsası Swyftx, Avustralyalılara kripto piyasasını daha iyi anlamaları ve scam coin'leri tanımaları için ödeme yapacak.

Borsadan Flaş Eğitim Hamlesi: Kullanıcılara Ödeme Yapılacak!

Avustralya merkezli kripto para borsası Swyftx, sektör tamamen düzenlenene kadar Avustralyalıları kripto bilgisi ile daha iyi donatmak amacıyla bir "Learn and Earn" eğitim platformunu başlattı.

Swyftx'in kurumsal ilişkiler müdürü Tom Matthews, geçen yıl özellikle ayı piyasası sırasında blockchain teknolojisiyle ilgili eğitim kaynaklarına olan talepte bir artış olduğunu söyledi.

Pek çok Avustralyalı,  dijital varlıkları online finansın geleceği olarak görüyor ve teknolojinin tokenizasyon ve ödemeler gibi alanlarda sunduğu önemli fırsatları anlıyor. Ancak kripto piyasasının yeniliği ve karmaşıklığı da risk yaratıyor.

İlginç bir şekilde program, Avustralyalılara kripto piyasasını daha iyi anlamaları ve scam coin'leri tanımaları için ödeme yapacak.

Temel analiz üzerine ilk kurs 6 Eylül'de başlayacak. Posta yoluyla paylaşılan şirket açıklamasında, ilk kursu başarıyla tamamlayan ilk 4.000 Avustralyalıya "tanınma yoluyla 5 dolarlık BTC ödemesi yapılacağı" belirtildi.

Uzun vadeli yatırım stratejileri ve bireysel tokenler gibi konularda haftalık/aylık olarak eklenen yeni kurslarla birlikte önümüzdeki 12 ay boyunca toplam 100 bin AUD ödül ödenmesi bekleniyor.

Matthews, son iki yılda milyonlarca Avustralyalının dijital varlık piyasasına girdiğini ve önümüzdeki 12 ay içinde 900 bin yeni katılımcının daha bunlara katılacağının tahmin edildiğini göz önünde bulundurarak bu eğitime ihtiyaç olduğunu söyledi.

Eğitim platformu Investified'ın kurucu ortağı Zac Povolny'ye göre; yatırım yapılacak binlerce dijital varlık fırsatı göz önüne alındığında, çoğu kişi sürdürülebilir bir proje için gerekli temel bilgilerden yoksundur.

Gerçek faydası ve kalıcı gücü olan varlıkları belirlemek için gerekli becerilere ve eğitime sahip olmak önemlidir.

Kripto Dolandırıcılığı Üzerine Kurslar Ön Planda

dolandırıcılıkBorsadan Flaş Eğitim Hamlesi: Kullanıcılara Ödeme Yapılacak!

Matthews, ayrıca Swyftx'in önümüzdeki birkaç ay içinde çıkması beklenen, özellikle dolandırıcılıkla ilgili başka bir kursu daha olduğunu söyledi.

Söz konusu isim, "Bu, geleneksel dolandırıcılıkları, dolandırıcıları ve onların nasıl etkileşimde bulunduklarını belirlemeye yönelik eğitime odaklanacak." diye ekledi.

Çarşamba günü başlaması beklenen ilk kursta; dijital varlıkların temel analizi, projenin ürününü ve kullanım alanlarını anlama ve projenin token ekonomisini ve finansal yönlerini değerlendirme gibi modüller yer alacak.

Ülkenin tüketici düzenleyicisi Avustralya Rekabet ve Tüketici Komisyonu'nun (ACCC) yakın tarihli bir raporuna göre, Avustralya merkezli kripto dolandırıcılığı, yüzde 162'den fazla artarak yaklaşık 150 milyon dolarlık kayba neden oldu.

Matthews, sektörün kripto kullanıcılarına piyasayı daha iyi anlamaları için ciddi eğitim kaynakları sağlamadaki rolünü vurguladı.

Bu, toplumumuz için gerçek bir fark yaratabilecek projeleri, fark yaratamayacak olanlardan ya da en kötü senaryoya göre scam coin olabileceklerden daha iyi ayırt etme becerisini de içeriyor.

Kaynak: Cryptonews

Borsadan Flaş Eğitim Hamlesi: Kullanıcılara Ödeme Yapılacak! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan