Ethereum Haberleri

Borsalardan Çekilen Ethereum Miktarı %68 Arttı

Kripto para borsalarından çekilen Ethereum miktarı son 24 saat içinde yeni bir zirveye ulaştı. Bu arada, bir kripto balinası 97.500 ETH’yi anonim bir cüzdana taşıdı. Glassnode analiz şirketi, kullanıcıların ETH’lerini kripto para borsalarından aktif olarak geri çektiğini söyleyen bazı yeni verileri paylaştı. Analiz şirketi bu veriler son yirmi dört saat içinde toplandı ve değerlendirdi.

Borsalardan Çekilen Ethereum Miktarı %68 Arttı –

TradingView ETH Fiyatı: https://www.tradingview.com/symbols/ETHUSD/

Ethereum Borsalardan Çekiliyor

Glassnode’a göre, son yirmi dört saat içinde kullanıcılar tarafından borsalardan çekilen ETH miktarı %68’in üzerinde hızla artarak şu anda 2.525.860 dolara çıktı.

Borsalardan Çekilen Ethereum Miktarı %68 Arttı –

Yukarıda belirtilen verileri açıklıyormuş gibi, Whale Alert’de kısa bir süre önce bir kripto para balinasının 97.500 ETH (22.151.203 dolar) anonim bir cüzdana aktardığını bildirdi. ETH transferlerinin sayısına gelince, son yirmi dört saat içinde ETH transferleri de %15,7 oranında arttı. Bu endeks şu anda ise 14.965.292’dedir.

“ETH Fiyat Analizi 16 Haziran 2020” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/ethereum-fiyat-analizi-16-haziran-2020/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ethereum Fiyat Analizi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu