Altcoin Haberleri

Brave Kullanıcıları İçin Gemini Eklentisi Geliyor

Brave’in Basic Attention Token (BAT) kullanıcılar artık Gemini kripto para borsasını tarayıcılarına ekleyerek kripto para satın alabilecek, satabilecek ve saklayabilecekler.

TradingView BAT fiyat: http://tradingview.com/symbols/BATUSD/

Gemini ve Brave Ortaklık Kurdu

Gemini Trading Widget’ı artık internet tarayıcısının test ve geliştirme sürümü olan Brave Nightly sürümünde yayınlandı. Bugün şirketler, önümüzdeki birkaç hafta içinde bu eklentinin internet tarayıcısının genel sürümünde de yayınlanacağını açıkladı. İnternet tarayıcısınınonaylı içerik oluşturucuları artık dijital varlıklarını bir Gemini Creator Cüzdanında saklama altına alabiliyor.

Gemini ürün müdürü Jason Mintz:

“Bu, birden fazla ürün özelliğini kapsayan derin bir entegrasyondur ve ekiplerimiz Brave Rewards’ın Gemini ile sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için kilit bir adım attı. Bu gelişme ile borsa platformunda ek işlevsellik oluşturulabilir ve böylece müşteriler nerede olurlarsa olsunlar bizimle etkileşimde bulunabilirler. Bu ek işlevsellikler arasında TradingView’de işlem yapmak, internet tarayıcısında sörf yapmak veya Samsung telefonlarını kullanmak yer alıyor.”

İnternet tarayıcısının, kullanıcılarına reklamlar sunar ve kullanıcılarını Basic Attention Token (BAT) ile ödüllendirir. Nisan ayında Gemini, BAT’ın platformunda ticarete eklediği olduğunu açıkladı.

Gemini, New York merkezli bir tröst şirketidir ve Hawaii dışında tüm ABD eyaletlerinde bu hizmeti sunabilecek.

“2020’nin En Büyük Altcoinleri” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/2020nin-en-buyuk-altcoinleri/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu