Kripto Para Haberleri

BSV Başarılı Hard Fork’a Rağmen Aylık En Düşük Seviye Geriledi

Bitcoin SV, 4 Şubat’ta 620538 blok yüksekliğinde ağında hard fork yükseltmesini tamamladı. ‘Genesis’ olarak adlandırılan ve BSV ekosistemi tarafından daha önce yayınlanan bir habere göre hard fork, “Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto tarafından 2009’da yayınlanan orijinaline mümkün olduğunca yakın bir şekilde geri dönüştür.”

Bu yükseltmenin ana odağı Bitcoin’in ölçeklendirme potansiyelini ortaya çıkarmak, orijinal protokolü geri getirmek ve protokolü stabilize etmektir.

Ayrıca, BSV ekibi daha önce:

“Bu, Bitcoin SV’nin devasa zincir içi ölçekleme gücünü ve Bitcoin’in teknoloji platformuyla her zaman mümkün olan daha fazla teknik kapasitenin kilidini açma yolculuğunda önemli bir adımdır. Bitcoin SV artık her tür verinin, işlemin ve dijital etkinliğin tıpkı dünyanın tek bir açık İnternette işlemlerini yaptığı gibi tek bir ortak halka açık blockchainde “zincir içinde” olabileceği bir dünyanın hizmetlerini sunuyor.”

Bitcoin SV (BSV) fiyatı, ana blockchain büyük bir yükseltme geçirmiş olsa da düşük işlem hacminden bir gün sonra salı günü keskin bir düşüş gösterdi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son Dakika: Darknette kripto para kullanımı artıyor!

Bitcoin SV, Genesis hard fork’unda bugüne kadar blockchainlerin tam teşekküllü ölçeklenebilirlik elde etmesini engelleyen bir sorun olan blok boyutu sınırlamasını kaldırdı. Bitcoin SV projesinin arkasındaki güç olan nChain’in eski CEO’su Jimmy Nguyen, Bitcoin SV’nin 620539 bloğunun madenciliğinden sonra yükseltmelerinin yürürlüğe girdiğini açıkladı.

BSV topluluğu hard forkun başarıyla tamamlanmasına sevindi, ancak BSV’ye olan talep artmadı. Kripto para, salı günü %6,08’e kadar düşerek 265,40 dolara geriledi.

Karamsarlık İyimserlikten Ağır Basar

BSV’nin Genesis hard forku ile değerinin yükselmemesinin bir nedeni aşırı alım durumudur. Bu yılın başındaki kripto para, bir günde %144 artarak olağanüstü bir fiyat artışı kaydetti. Haftalar sonra, Bitcoin SV kurucusu Craig Wright, BSV pazarını kimin pompaladığını bildiğini iddia etti.

Craig Wright’ın açıklamaları sadece birkaç oyuncunun Bitcoin SV ticaretini kontrol ettiğini, fiyat manipülasyonu olanaklarını ve hatta içeriden ticaret tüyoları alanların olduğunu ortaya çıkardı. Craig Wright’ın bu beyanı sırasında BSV/USD fiyatı çoktan düşüşe geçmişti.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu