Kripto Para Haberleri

Bitcoin SV, Monero ve ALGO Bitcoin’i Takip Ediyor

ABONE OL:

Kripto para piyasası çoğu zaman Bitcoin fiyat hareketlerini takip eder. Günün başlangıcından bu yana lider kripto para 9000 dolarlık seviyeyi kırabildi ve daha önce birçok kez görüldüğü gibi şimdi de birçok altkoin hızlı bir şekilde Bitcoini takip etmeye başladı. Bitcoin forku Bitcoin SV, Monero ve Algorand, son 24 saat içinde %17’ye varan önemli kazançlar elde etti. Bitcoin ise şu anda aşağı düzeltme yapıyor ve 8,928 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin SV (BSV)

2020, özellikle halvingi ve BSV ağıyla ilgili endişeler ortaya çıktıktan sonra Bitcoin SV için muhteşem bir yıl olmadı. Ancak, Bitcoin SV için son 24 saat oldukça özeldi, kripto paranın fiyatı 221,50 dolara yükseldi ve bir günde %17’nin üzerinde değer kazandı. BSV şu anda 210 dolardan işlem görüyor.

Şu anda Bitcoin SV’nin 4,1 milyar dolarlık piyasa değeri var ve 24 saatlik işlem hacmi 3,2 milyar dolarda. BSV’nin önündeki bir sonraki önemli engel 254 dolar civarında. Bu seviye BSV’nin mart ayının ilk günlerinde gördüğü bir fiyat noktasıdır. Eğer yükseliş eğilimi kısa süre önce başlattığı aşağı yönlü düzeltmeyi devam ettirse BSV 191 dolar ve 174 dolar desteğine gerileyebilir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  LINE Destekli Kripto Para Borsası Bitbox XRP’yi Kaldırıyor

Monero (XMR)

Gizlilik odaklı kripto para Monero içinde son 24 saat iyi geçti. XMR fiyatı %11’lik bir artış gördü. Şu anda Monero’nun 64,8 dolardan işlem görüyor ve 1,1 milyar dolarlık bir piyasa değeri var. Böylece XMR CoinMarketCap’e göre dünyanın 14. en büyük kripto parası haline geliyor. Şu anki düzeltme devam ederse XMR 60 doalr ve 56 dolar destek seviyelerine gerileyebilir.

Algorand (ALGO)

Yukarıdaki altkoinlere kıyasla, Algorand’ın şu anda 12 mart düşüşü kayıplarını silmek için hala daha fazla değer kazanması gerekiyor. Son 24 saat içinde, Algorand’ın fiyatı %8’in üzerinde arttı ve ALGO şu anda 0,21 dolardan işlem görüyor.

Yükseliş trendi devam edemezse kripto para 0,20 dolar ve 0,19 dolar seviyesinde destek bulabilir. Algorand için bir sonraki önemli direnç, fiyatın mart ayı başında olduğu seviye 0,27 dolardır.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu