Anasayfa Analiz BTC ve ETH Analiz: Tarım Dışı İstihdam Verileri Öncesi Dev İkili...

BTC ve ETH Analiz: Tarım Dışı İstihdam Verileri Öncesi Dev İkili...

Analiz

Tarım dışı istihdam verilerinden önce dev ikili Bitcoin (BTC) ve Ethereum'da (ETH) son durum nedir?

BTC ve ETH Analiz: Tarım Dışı İstihdam Verileri Öncesi Dev İkili...
Hızlı İçerik

Bitcoin (BTC), Cuma günü, merakla beklenen tarım dışı bordroların (NFP) yayınlanmasından saatler önce art arda üçüncü kez konsolide oldu. Pek çok kişi, son zamanlardaki hayal kırıklığı yaratan iş gücü verilerinin ardından, bordroların beklenen 240.000'in altında gelmesini bekliyor. Tüm bunlar olurken Ethereum (ETH) da büyük ölçüde değişmedi.

Bitcoin (BTC)

Bitcoin (BTC), küresel kripto piyasası değeri bu yazının yazıldığı tarihte büyük ölçüde değişmediği için Cuma günü art arda üçüncü seansını konsolide etti.

Perşembe günkü 28.178,30$'lık yüksek seviyenin ardından BTC/USD ticaret çifti, bugünkü seansta marjinal bir düşüşle 27.765,34$'a düştü.

Geçen haftaki on ayın en yüksek seviyesinin ardından piyasalar çoğunlukla sessiz kaldı, ancak 30.000$'lık bir hedef hala kısa vadeli bir olasılık olmaya devam ediyor.

BTC ve ETH Analiz: Tarım Dışı İstihdam Verileri Öncesi Dev İkili...

Grafikten, bugünün eylemi göreceli güç endeksi (RSI) 58.00'de bir zemine yakın seyretmeye devam ederken geliyor.

Endeks, 10 günlük (kırmızı) hareketli ortalama ile 25 günlük (mavi) muadili ile aşağı yönlü bir kesişmenin eşiğindeyken, 58.37'de seyrediyor.

Bugünün NFP'si beklentileri aşarak daha güçlü bir dolar sağlarsa, bu geçişin gerçekleşerek Bitcoin'i (BTC) düşürebileceğini görebiliriz.

Ethereum (ETH)

Ethereum (ETH), dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi 1.850$ yakınında kaldığı için bugünkü oturumda büyük ölçüde değişmedi.

ETH/USD ticaret çifti, günün erken saatlerinde 1.846.82$'a düştükten sonra bu yazı yazılırken 1.854.27$'dan işlem görüyor.

Bu, Ethereum'un (ETH) geçen Ağustos ayından bu yana en güçlü noktasına yükselmesinden ve bu süreçte 1.900 doların üzerine çıkmasından sadece iki gün sonra geldi.

BTC ve ETH Analiz: Tarım Dışı İstihdam Verileri Öncesi Dev İkili...

Düşüş, Ethereum (ETH) boğalarının RSI'nın 60.00'deki destek noktasının altına hareket etmesini engelleyememesiyle geldi.

Şu anda, fiyat gücü 58,67 civarında seyrediyor ve ivme düşmeye başlarsa potansiyel bir hedef olan 57,00 tabanı ile.

BTC ve ETH Analiz: Tarım Dışı İstihdam Verileri Öncesi Dev İkili... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik