Anasayfa Altcoin Bu Altcoin, BAE'nin Serbest Ticaret Bölgesi ile Ortaklık Kurdu!

Bu Altcoin, BAE'nin Serbest Ticaret Bölgesi ile Ortaklık Kurdu!

Altcoin

Solana, Web3'ü güçlendirmek amacıyla BAE'nin en büyük serbest ticaret bölgesi ile ortaklık kurdu.

Bu Altcoin, BAE'nin Serbest Ticaret Bölgesi ile Ortaklık Kurdu!

Solana Vakfı, Dubai'deki Web3 fırsatlarını keşfetmek için BAE'nin en büyük serbest ticaret bölgesi olan Dubai Multi Commodities Centre (DMCC) ile ekosistem ortağı oldu.

Yapılan resmî açıklamaya göre ortaklık; Solana'nın (SOL), DMCC'deki kripto topluluğuna hem teknik yardım hem de iş geliştirme yardımı sağlamasına imkân tanıyacak.

DMCC Crypto Centre, 550'den fazla kripto firmasına ev sahipliği yapan ve MENA bölgesindeki en büyük kripto ve blockchain işletmeleri ekosistemi olarak kendini kanıtlayan, dijital varlık şirketleri için gelişen bir merkezdir.

Solana'nın bu topluluğa entegrasyonunun, DMCC üyelerinin projelerini ölçeklendirme ve konseptlerini hayata geçirme becerilerini geliştirmesi bekleniyor. Piyasa değeri 9,4 milyar doları aşan Solana, küresel kripto projeleri arasında ilk 10'da yer alıyor ve DMCC ekosistemine önemli bir katkı sağlıyor.

Bu Altcoin, BAE'nin Serbest Ticaret Bölgesi ile Ortaklık Kurdu!

Solana-DMCC Ortaklığı Neler Getirecek?

DMCC CEO'su Ahmed Bin Sulayem, serbest bölgenin Solana ekosistemindeki projeler için ücretsiz iş kurulumu ve lisanslama sunacağını belirtti. Söz konusu isim, şu ifadeleri kullandı:

Bu tür destekleyici bir ortam sağlamak, DMCC Crypto Centre için temel felsefemizdir. Bu strateji sayesinde Web3 firmaları için en dinamik ve değer yaratan ekosistemlerden birini geliştirdik. MENA bölgesindeki en büyük kripto, blockchain ve Web3 işletmeleri yoğunluğunu sunuyoruz.

İş ve teknik desteğin yanı sıra Solana, çeşitli Web3 konularında seminerler ve eğitim oturumları düzenleyerek topluma katkıda bulunacak. Bu eğitim girişimi; Bybit, Hacken ve Brinc gibi şirketleri içeren DMCC Crypto Centre'daki mevcut ortaklıkları tamamlıyor. Bu firmalar, Web3 ve blockchain teknolojilerinin geliştirilmesine odaklanarak kripto işletmelerinin ve girişimcilerinin ihtiyaç duyduğu kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyor.

Son veriler, Solana'nın kripto para piyasasındaki artan etkisini de vurguluyor. Coinshares raporuna göre, geçen hafta altcoin yaklaşık 24 milyon dolarlık bir giriş gördü. Bu da Mart 2022'den bu yana en büyük sermaye akışına işaret etti.

6 Ekim'de Solana, kullanıcıların işlem tutarı gibi belirli ayrıntıları ifşa etmeden blockchain işlemleri gerçekleştirmesine imkân tanıyan "Gizli Transferler" özelliğini kullanıma sundu.

Bu özelliğin temel özelliği, sıfır bilgi kanıtları kullanılarak elde edilen işlem gizliliğini korumak ve bir tarafın belirli bir sırrı ifşa etmeden diğerine göstermesine olanak sağlamaktır.

Bu Altcoin, BAE'nin Serbest Ticaret Bölgesi ile Ortaklık Kurdu! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik