Anasayfa Altcoin Bu Altcoin, Binance Listelemesi ile Aniden Patlama Yaptı!

Bu Altcoin, Binance Listelemesi ile Aniden Patlama Yaptı!

Altcoin

SATS, kripto para borsası Binance tarafından listelenmesinin ardından kayda değer bir artış gösterdi.

Bu Altcoin, Binance Listelemesi ile Aniden Patlama Yaptı!

SATS, ünlü kripto para borsası Binance'de listelendikten kısa bir süre sonra hızlı bir şekilde değerinde önemli bir artış yaşadı.

Ordinals BRC-20 tokenleri önemli fiyat artışlarına tanık olduğundan ve kripto topluluğunda heyecan yarattığından, son yükseliş ivmesi yalnızca SATS ile sınırlı değildir.

Lookonchain analisti tarafından yürütülen zincir üstü veri analizi, SATS hakkında ilgi çekici ayrıntıları ortaya çıkardı. SATS'ın en büyük 20 sahibi, toplu olarak 333,3 trilyon SATS'a sahip. Bu da 150,8 milyon dolara eşdeğer olmakla birlikte toplam arzın yüzde 15,90'ını temsil ediyor. Dikkat çekici bir şekilde bu ilk 20 sahipten 6'sı, basım yoluyla 35,5 milyon dolar değerinde 78,57 milyon SATS elde etti. 

Bitcoin Ordinals piyasası, 12 Aralık'ta olağanüstü bir dönüm noktasına ulaştı ve işlem hacmi etkileyici bir şekilde 36 milyon doları aşarak rekor bir seviyeye ulaştı. Bu aktivitenin önemli bir kısmı, özellikle de yüzde 85'i, OKX platformunda gerçekleşti. Ek olarak SATS, 21 milyon doları aşan bir zincir üstü işlem hacmi sergiledi.

SATS, Listeleme ile Birlikte ATH'yi Gördü

Bu Altcoin, Binance Listelemesi ile Aniden Patlama Yaptı!

24 saatlik işlem hacminde yüzde 200'lük dikkat çekici bir artış yaşayan SATS'ın fiyatı, yeni bir ATH (tüm zamanların en yüksek seviyesi) olan 0,00000056 dolara ulaştı. Kripto ortamı bu dinamik değişimleri benimserken, gelişen pazarda kilit oyuncular haline gelen ORDI ve diğerleri de dahil olmak üzere diğer en iyi BRC-20 tokenleri dikkat çekiyor.

SATS ve benzerlerinin dikkat çekici performansı, kripto pazarının dinamik doğasının altını çiziyor ve yatırımcılara ve meraklılara Bitcoin Ordinals ekosisteminde ortaya çıkan trendleri izleme ve potansiyel olarak bunlardan yararlanma fırsatları yaratıyor.

Kaynak: NullTX

Bu Altcoin, Binance Listelemesi ile Aniden Patlama Yaptı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar