Anasayfa Altcoin Bu Altcoin, Binance'in Listeleme Duyurusu ile ATH Gördü!

Bu Altcoin, Binance'in Listeleme Duyurusu ile ATH Gördü!

Altcoin

Binance, yeni bir altcoin için sürekli vadeli işlemleri başlatacağını duyurdu. Söz konusu altcoin yeni bir ATH'ye imza attı.

Bu Altcoin, Binance'in Listeleme Duyurusu ile ATH Gördü!
Hızlı İçerik

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Binance, bugünden itibaren Kaspa (KAS) için sürekli vadeli işlemleri başlatacağını duyurdu. 

Bu duyuru, Kaspa'nın fiyatında yalnızca 24 saat içinde yüzde 15'lik bir artış sağladı ve Çarşamba ile Perşembe günleri arasında işlem hacminde yüzde 80'lik bir artışa yol açtı. Artan faaliyet, piyasanın listelemeye olumlu tepki verdiğini, emirlerin daha iyi uygulandığını ve alıcılar ile satıcılar arasında güçlü bir etkileşim olduğunu gösteriyor.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) gibi göstergeler Kaspa'nın overbought olabileceğine işaret etse de daha fazla kazanç için potansiyel mevcut. 

KAS Fiyatı ATH Yaptı

Bu Altcoin, Binance'in Listeleme Duyurusu ile ATH Gördü!

Analistler, KAS fiyatının 0,1400 dolar seviyesini aşması halinde 0,1483 dolar seviyesine ulaşarak uzun vadeli yatırımcılar için bir fırsat sunabileceğini öngörmüşlerdi. Bununla birlikte bazı yatırımcıların erken kâr elde etmeye başlamasıyla 0,0930 dolardaki %61,8 Fibonacci düzeltme seviyesine geri çekilme beklentisi de vardı.

KAS fiyatı, son hamlesiyle birlikte 0,143265 dolar seviyesine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. KAS, böylece tüm altcoin piyasasını sollamayı başardı. 

Kaynak: Investing

Bu Altcoin, Binance'in Listeleme Duyurusu ile ATH Gördü! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
BtcTurk Nedir? BtcTurk Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik