Anasayfa Altcoin Bu Altcoin Çift Haneli Arttı! Daha Büyük Bir Ralli Yolda Olabilir

Bu Altcoin Çift Haneli Arttı! Daha Büyük Bir Ralli Yolda Olabilir

Altcoin

Polygon (MATIC) fiyatı günde yüzde 22 oranında artış gösterdi. Bazı analistler, bunun daha büyük bir rallinin başlangıcı olabileceğini düşünüyorlar.

Bu Altcoin Çift Haneli Arttı! Daha Büyük Bir Ralli Yolda Olabilir

Kripto para piyasası son 24 saat içinde bir miktar ivme kaybetmiş gibi görünüyor. Söz konusu piyasanın toplam değeri yaklaşık 1,72 trilyon dolara gerilemiş durumda. 

Bitcoin (BTC) de dahil olmak üzere önde gelen dijital varlıkların çoğu küçük düşüşler kaydederken Polygon (MATIC) için durum farklı. MATIC fiyatı, son 24 saatte yüzde 22 artarak bu yılın Nisan ayından bu yana ilk kez 1 doları aştı.

Bazı analistler; son dönemdeki yükseliş trendinin, MATIC fiyatını yakın gelecekte yeni zirvelere taşıyabilecek daha büyük bir rallinin başlangıcı olabileceğini öne sürüyorlar. 

Bu varsayımı destekleyen kişilerden biri de X (Twitter) kullanıcısı Doctor Profit'tir.

Genellikle Bitcoin'e odaklanan analist, Polygon'u tüm piyasadaki "en düşük değere sahip projelerden biri" olarak tanımladı ve 1 doların altındaki fiyatının traderlar ve yatırımcılar için bir "hediye" olarak görülmesi gerektiğini iddia etti.

Doctor Profit, şu ifadeleri kullandı:

Gelen boğada er ya da geç çift haneli bir coin olacak. En sevdiğim coin'lerden biri.

MATIC, Daha Fazla Yükselişe Hazır mı?

Bu Altcoin Çift Haneli Arttı! Daha Büyük Bir Ralli Yolda Olabilir

Fiyat artışının burada durmayabileceğini gösteren çok sayıda faktör var. CryptoQuant'a göre; MATIC borsa net akışı, 25 Aralık'ta ve ertesi gün negatif bölgedeydi. Borsalardan self-custody'ye geçiş, genellikle olumlu olarak değerlendiriliyor çünkü bu durum acil satış baskısını hafifletiyor.

Ayrıca, Polygon'daki işlem hacmi son zamanlarda hızla arttı. DefiLlama'nın açıkladığı gibi, işlem hacmi 26 Aralık'ta neredeyse 400 milyon dolara ulaştı ve ay ortasından bu yana 150 milyon dolar sınırının oldukça üzerinde yer aldı.

Çok sayıda uzman, yaklaşmakta olan Bitcoin halving'inin (2024 baharında yapılması planlanıyor) ve ABD'de bir spot Bitcoin ETF'inin muhtemel onayının, Bitcoin ve bir bütün olarak sektör için katalizör görevi görebileceğine inanıyor.

Bu Altcoin Çift Haneli Arttı! Daha Büyük Bir Ralli Yolda Olabilir içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Oyun Severler İçin Yepyeni Bir Dünya: Step Hero (HERO) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
DeFi 101: Yeni Başlayanlar İçin Detaylı Anlatım
Rehber Banu Fırıncılar