Anasayfa Analiz Bu Altcoin Çılgın Bir Ralliye Hazır Olabilir: İşte Sebebi...

Bu Altcoin Çılgın Bir Ralliye Hazır Olabilir: İşte Sebebi...

Analiz

Yapılan analizlere göre, bir altcoin için büyük bir yükseliş kapıda olabilir.

Bu Altcoin Çılgın Bir Ralliye Hazır Olabilir: İşte Sebebi...

Bitcoin Cash (BCH) sahiplerinin Haziran ayında elde ettiği büyük kazançlar neredeyse uzak bir anı gibi görünüyor. 104 dolardan 329 dolara kadar gerçekleşen devasa yükselişten bu yana BCH, Haziran kazançlarının neredeyse yüzde 50'sini silen düzeltici bir düşüş yaşadı.

Derin geri çekilmeye rağmen büyük zaman dilimlerinde yükseliş trendi devam etti. Fiyatın kritik bir destek seviyesinin üzerinde seyretmesiyle BCH için başka bir çılgın ralli yakın olabilir.

Bu Altcoin Çılgın Bir Ralliye Hazır Olabilir: İşte Sebebi...

BCH'nin Haziran ayındaki devasa yükselişine baktığımızda önemli bir fiyat trendinin olduğu görülüyor. Büyük ralliye başlamadan önce fiyat, 100-120 dolar fiyat bölgesi arasında değişiyordu.

BCH'nin 12 saatlik zaman dilimindeki fiyat hareketi, fiyatın 186 dolarlık destek seviyesinin üzerinde seyretmesiyle Haziran hareketini yansıtıyordu. Bu, alıcılara önemli bir yükseliş için başka bir fırsat sunuyor.

Hareketli Ortalamanın Yakınsaması/Iraksaması (MACD) göstergesi, yükseliş niyetinin sinyalini vermek için sıfır seviyesinin üzerinde yeşil çubuklarla birlikte yükseliş trendi gösterdi. Benzer şekilde Göreceli Güç Endeksi (RSI), aşırı satış bölgesinden sıçradı ve Chaikin Para Akışı (CMF) de uzun süre negatif bölgede kaldıktan sonra güçlü bir şekilde sıfır işaretine doğru ilerledi.

Bu seviyeden yükseliş trendi, BCH'nin yükseliş hissini 250 dolar ve 300 dolar olmak üzere ulaşılabilir fiyat aralıklarıyla koruyacaktır. Bununla birlikte eğer ayılar bu destek seviyesinin altına düşerse, satıcıların 130 ila 150 dolar fiyat seviyelerini hedefleyebilecekleri bir ivme değişikliği sinyali verilecek.

Bu Altcoin Çılgın Bir Ralliye Hazır Olabilir: İşte Sebebi...

Boğalar, Bitcoin Cash Biriktiriyor

Santiment verilerine göre, 90 günlük ortalama coin yaşı Temmuz ortasından bu yana sürekli artıyor. Bu, ağ çapında bir Bitcoin Cash birikimine işaret ediyor.

Ortalama coin yaşı hızlı bir şekilde artmasına rağmen fonlama oranı dönem boyunca büyük ölçüde negatif kaldı. Boğaların piyasaya akın etmesi ve BCH'yi başka bir fiyat yükselişine itmesi için fonlama oranındaki bir değişiklik gerekli olacaktır.

Kaynak: AMBCrypto

Bu Altcoin Çılgın Bir Ralliye Hazır Olabilir: İşte Sebebi... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
BitMEX Nedir? BitMEX Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
OKEx Nedir? OKEx Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Bitcoin Cash (BCH) Nedir?
Rehber Burak Atik
Hardware Wallet Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Poloniex Nedir? Poloniex Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan