Anasayfa Analiz Bu Altcoin Gelecekte Zirvede: Piyasanın Yeni Gözdesi mi?

Bu Altcoin Gelecekte Zirvede: Piyasanın Yeni Gözdesi mi?

Analiz

Piyasa oynaklığı devam ederken, son dönemde popüler olan altcoin bugün bize neler söylüyor? Ufukta zirve görünüyor mu? İşte tüm detaylar..

Bu Altcoin Gelecekte Zirvede: Piyasanın Yeni Gözdesi mi?

Decentraland (MANA), kendisini Ethereum (ETH) blockchaini tarafından desteklenen bir sanal gerçeklik platformu olarak tanımlıyor. Decentraland (MANA) ICO 2017'de geldi ve 2020'de halka açıldı. Decentraland (MANA) kullanıcılar içeriklerinden para kazanabilir. Decentraland (MANA), dijital oyun platformunu ve blockchaini birleştiriyor. Decentraland (MANA), Ariel Meilich ve Esteban Ordano tarafından kuruldu. Decentraland'in (MANA) oyun dünyası, ERC-721 tokeni ile temsil edilen 90.601 ayrı LAND parseline bölünmüştür. Metaverse'te her LAND'in belirli bir boyutu ve belirli bir koordinatı vardır. Decentraland (MANA) yatırım getirisi %1421'dir. Tüm zamanların en yüksek seviyesinden %85'in üzerinde bir düşüş gördü.

Decentraland (MANA) 729 milyon doların üzerinde bir piyasa değeri ve 1.855.084.192 arzı var. Decentraland (MANA) işlem hacmi, gün içi seansta %104'ün üzerinde bir artış gördü. Dijital varlık fiyatının işlem hacmi/piyasa değeri oranı yukarı yönlü bir eğilime işaret ediyor.

Teknik Göstergeler, Güçlü Bir Yükselişi Destekliyor Olabilir mi?

Teknik Göstergeler, Güçlü Bir Yükselişi Destekliyor Olabilir mi?

Decentraland (MANA) haftalık teknik grafiği, fiyatta konsolide bir eğilim gösteriyor. Günlük grafiğe gelindiğinde, varlık fiyatı %1,5'ten fazla bir artış gördü ve 0,39 $ değerinde işlem görüyor. Kripto para fiyatı şu anda güçlü bir konsolidasyon aralığı oluşturdu. Varlık fiyatı şu anda 50 ve 100 Günlük Hareketli Ortalama (MA) altında işlem görüyor. Varlık fiyatında aşağı yönlü bir eğilime işaret eden negatif bir geçiş olabilir. Decentraland (MANA) direnci 0,6 $ değerine yakın bir yerde görülebilir. Aşağı yönlü eğilim, 0,15 $ değerine yakın bir durma görebilir.

Çözüm

Decentraland (MANA), kripto piyasası düşüş trendinden etkilendi. Decentraland (MANA) hisse senedi fiyatı şu anda konsolide bir trend içinde ve gelecekte yeni bir zirve görebilir.

Teknik Düzeyler

Ana Destek: 0,154$

Ana Direnç: 0,65$

Bu Altcoin Gelecekte Zirvede: Piyasanın Yeni Gözdesi mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar