Anasayfa Altcoin Bu Altcoin, İki Dev Listeleme ile Yüzde 267'den Fazla Patladı!

Bu Altcoin, İki Dev Listeleme ile Yüzde 267'den Fazla Patladı!

Altcoin

Kripto para borsaları Binance ve Coinbase tarafından listelenen oyun altcoini BIGTIME, yüzde 267'den fazla değer kazandı.

Bu Altcoin, İki Dev Listeleme ile Yüzde 267'den Fazla Patladı!

Yepyeni bir oyun altcoini, birden fazla üst düzey kripto para borsasında listelendikten sonra bu hafta yüzde 267'den fazla değer kazandı.

Big Time (BIGTIME), yıllarca süren geliştirmenin ardından Salı günü ön sezonunu başlatan, oynaması ücretsiz, çok oyunculu bir aksiyon RPG oyunudur.

Big Time ekonomisine güç veren BIGTIME token de bu hafta piyasaya çıktı ve Salı günkü 0,0709 dolar seviyesinden yazının hazırlandığı sırada 0,26 dolar seviyesine yükseldi. Varlık, ayrıca Perşembe sabahı bir noktada kısa bir süre için 0,333 doların üzerinde bir yüksekliğe ulaştı.

Bu Altcoin, İki Dev Listeleme ile Yüzde 267'den Fazla Patladı!

Peş Peşe Listeleme Haberleri Geldi

Tokenin astronomik kazançları, bir dizi yüksek profilli borsa listelemesinin ardından gerçekleşti. Seyşeller merkezli kripto para borsası OKX ve en iyi ABD borsası Coinbase, Çarşamba günü BIGTIME ticaretini başlattı.

Coinbas, bu varlığı, şirketin daha riskli ve likiditesi düşük tokenler için oluşturduğu "Deneysel Etiket" altında listeledi.

Küresel kripto para borsası Binance de Perşembe günü "USD-M BIGTIME Perpetual Contract"ı piyasaya sürdü. Sözleşme, 20x'e kadar kaldıraç sunuyor ve en iyi stablecoin olan USDT'ye yerleşiyor.

Big Time, kendisini "hızlı aksiyon savaşı ile zaman ve uzayda bir macerayı" birleştiren bir oyun olarak tanımlıyor. Proje, web sitesinde BIGTIME tokenlerinin maksimum ihracının 5 milyar olacağını ve bunların çoğunun, oyunu oynayan kullanıcılar tarafından üretileceğini belirtiyor.

Bu Altcoin, İki Dev Listeleme ile Yüzde 267'den Fazla Patladı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik