Anasayfa Altcoin Bu Altcoin ile İlgili X Hesabı Askıya Alındı: Elon Musk'a Tepki Var!

Bu Altcoin ile İlgili X Hesabı Askıya Alındı: Elon Musk'a Tepki Var!

Altcoin

Elon Musk, popüler bir altcoin ile ilgili bir hesabın askıya alınması üzerine eleştiri yağmuruna tutuldu.

Bu Altcoin ile İlgili X Hesabı Askıya Alındı: Elon Musk'a Tepki Var!

X (eski adıyla Twitter) platformunun sahibi Elon Musk, XRP ile ilgili bir hesabın askıya alınması nedeniyle eleştirilere maruz kaldı.

Kripto para topluluğunun tanınmış isimlerinden Crypto Eri, X üzerinden Elon Musk'a ulaşarak hesabın askıya alınmasının bir hata olup olmadığı konusunda açıklama istedi.

Digital Asset Investor.XRP hesabı, XRP'nin açık sözlü savunuculuğuyla tanınıyordu. XRP'nin, XRP Ledger blockchain'in varlığı olduğu biliniyor.

XRP'yi uzun zamandır çeşitli tartışmalar ve hukuki ihtilaflar çevrelemektedir. Özellikle de Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından XRP'nin kayıt dışı bir menkul kıymet olduğu iddiasıyla açılan bir dava söz konusudur. 

Bununla birlikte XRP, geleceği konusunda iyimserliğini koruyan kararlı bir destekçi grubunu korumuştur. Digital Asset Investor.XRP, XRP meraklılarının bilgi ve perspektif alışverişinde bulunabilecekleri ve kripto para birimi hakkındaki konuşmalara katılabilecekleri bir alan olarak hizmet vermiştir. 

Bu Altcoin ile İlgili X Hesabı Askıya Alındı: Elon Musk'a Tepki Var!

Hesabın Askıya Alınması Ortalığı Karıştırdı

Digital Asset Investor.XRP hesabı, beklenmedik bir şekilde askıya alındı ve takipçileri şaşkınlık içinde bıraktı. Bazı kişiler, Musk'ı savunarak askıya almanın potansiyel dolandırıcıları önlemek için bir tedbir olduğunu öne sürse de X yetkililerinden herhangi bir yanıt gelmemesi çeşitli spekülasyonlara yol açtı.

Crypto Eri, askıya almaların dolandırıcıları caydırmak için bir önlem olduğunu öne süren bir açıklamaya yanıt olarak, hesabın askıya alınmasının haksız olduğuna dair inancını korudu:

Gerçeklere sadık kalmak için üzerime düşeni yapıyorum. Kripto polisi ya da iptal kültürünün bir parçası olarak adlandırıldığımda bile. Bu, hiç eğlenceli değil. Empati kuruyorum çünkü tüm kanalını X platformunu kullanmak üzerine kurmuş.

XRP sahibinin avukatı John Deaton gibi önde gelen sektör savunucularının dikkatini çeken anlaşmazlık, şimdi bu askıya almanın münferit bir olay mı olduğu yoksa X topluluğu içinde sansürün yeniden canlanmasına mı işaret ettiği sorusu etrafında dönüyor.

Bu arada yakın tarihli bir rapor, Musk hakkında devam eden bir SEC soruşturmasını ortaya çıkardı. Soruşturma, Musk'ın hisse senedi alımlarına ve X alımına ilişkin müteakip beyan ve dosyalamalarla ilgili federal menkul kıymet düzenlemelerini ihlâl edip etmediğine odaklanıyor.

Bu Altcoin ile İlgili X Hesabı Askıya Alındı: Elon Musk'a Tepki Var! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Kripto Piyasasının Yeni Harikası: Wall Street Memes Nedir?
Rehber Dilara Avcıoğlu
Dogecoin Fiyat Hikayesi: İlk Günlerden Bugüne DOGE Değişimi
Rehber Dilara Avcıoğlu