Anasayfa Altcoin Bu Altcoin Projesi, 160 Milyon Dolarlık Token Satacak!

Bu Altcoin Projesi, 160 Milyon Dolarlık Token Satacak!

Altcoin

Popüler bir altcoin projesi, özel satış yoluyla 7 özel alıcıya 160 milyon dolarlık token satacak.

Bu Altcoin Projesi, 160 Milyon Dolarlık Token Satacak!

Ethereum Layer 2 ölçeklendirme çözümü Optimism, hazine yönetimi amacıyla yedi özel alıcıya 116 milyon OP token satmayı planladığını açıkladı. Mevcut fiyatlarla satış, 159 milyon dolar değerinde OP tokeninin el değiştirdiğini görecek.

Bazı gözlemciler; bu satışın, Optimism'in tokenlerini "dump'laması" nedeniyle fiyatların düşmesine neden olacağından korkarken, satışın özel olması nedeniyle tokenlerin satışının OP fiyatı üzerinde herhangi bir önemli etkisi olması pek olası görünmüyor.

Buna ek olarak tokenler, OP token hazinesinin tahsis edilmemiş kısmından elde ediliyor, yani dolaşımdaki arzın bir parçası değiller. Optimism web sitesinde açıklandığı üzere tokenler, iki yıllık bir kilitleme süresine tabidir, yani alıcılar bunları ikincil piyasalarda satamazlar. Bununla birlikte alıcılara, tokenleri yönetişim amacıyla bağlı olmayan üçüncü taraflara devretme izni verilmiştir.

Bu Altcoin Projesi, 160 Milyon Dolarlık Token Satacak!

Optimism'e göre; bu satış, orijinal planının bir parçasıdır ve "ilk token arzının yüzde 30'u oranındaki orijinal çalışma bütçesinde" tamamen hesaba katılmıştır. Satış, Optimism'in üçüncü airdrop'unu duyurmasından sadece iki gün sonra gerçekleşti ve ağın merkeziyetsiz otonom organizasyonu (DAO) Optimism Collective ile ilgili delegasyon faaliyetlerinde yer alan 31.000'den fazla adrese 19,4 milyon OP token tahsis edildi.

Optimism, Toplam İşlem Bakımından Arbitrum'u Geçti

Optimism, Polygon ve Arbitrum sektörde en yoğun kullanılan Layer 2 ölçeklendirme çözümleri olarak öne çıkıyor. Kilitli toplam değer açısından Arbitrum'un gerisinde kalmasına rağmen Optimism, büyük ölçüde Coinbase'in sandbox'ından ve kimlik doğrulama projesi Worldcoin'den gelen faaliyet artışının etkisiyle Ağustos ayında toplam işlemlerinin Arbitrum'unkini geçtiğini gördü.

Bu Altcoin Projesi, 160 Milyon Dolarlık Token Satacak! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar