Anasayfa Altcoin Bu Altcoin Projesi Dev Etkinliğe Katılıyor! Fiyat Çift Haneli Arttı

Bu Altcoin Projesi Dev Etkinliğe Katılıyor! Fiyat Çift Haneli Arttı

Altcoin

Bu hafta LabWeek 2023 etkinliğine katılacak olan Filecoin projesinin yerel tokeni FIL, fiyat bakımından yüzde 17 artış gösterdi.

Bu Altcoin Projesi Dev Etkinliğe Katılıyor! Fiyat Çift Haneli Arttı

Filecoin (FIL), fiyatın yüzde 17,2'ye varan bir artışla 5,41 dolara yükselmesi ve coin'in geçtiğimiz ayki en etkileyici günlük artışlarından birine işaret etmesi ile birlikte bugün şaşırtıcı bir şekilde altcoin hücumuna liderlik ediyor. Bu büyüme, Filecoin'in yüzde 32,47'ye kadar yükseldiği geçtiğimiz ay coin'in olumlu görünümünü daha da genişletti.

Filecoin'in büyümesi, işlem hacmi de dâhil olmak üzere diğer bazı önemli metriklerle destekleniyor. Mevcut veriler, son 24 saatteki toplam işlem hacminin yüzde 77 artışla 405.508.100 dolara yükselmesi nedeniyle piyasa alıcıları arasında iyimserliğin arttığına işaret ediyor.

Bu yükselen hacim, protokolün listelendiği borsalarda sahip olduğu derin likidite sayesinde FIL'in yeniden canlanmasının gerçek piyasa talebiyle desteklendiğini gösteriyor.

Filecoin Ekibi, LabWeek 2023 Etkinliğine Katılıyor

Bu Altcoin Projesi Dev Etkinliğe Katılıyor! Fiyat Çift Haneli Arttı

Daha önce görülen aksaklıklara rağmen LabWeek 2023 etkinliğinde yer alacağı için bu hafta Filecoin için büyük bir hafta olacak. Burada Filecoin ekibi, protokolü bir sonraki evrim aşamasına taşıyacak bir sonraki atılımları sergilemeye hazırlanıyor.

Tartışılması öngörülen yenilikler arasında ZK Proofs, Merkeziyetsiz Depolama, Yapay Zekâ (AI) ve blockchain yer alıyor. Filecoin'in ZK Proofs ve AI gibi yeni alanlara yönelmesi, yatırımcıların geleceğin parlak göründüğünü varsayarken neden protokol konusunda iyimser olduklarını açıklayabilir.

Filecoin, trendle birlikte gelişmek için ne gerektiğini anlayan bir protokoldür. Protokol, Ethereum ekosistemiyle daha doğrudan bir bağlantı kurmaya çalışırken bu yılın başlarında "Filecoin Sanal Makinesi"ni (FVM) piyasaya sürdüğünde bunu sergiledi.

ZK Proofs ve AI için ilk planlarının ne olduğu belirsizliğini koruyor ancak bu iki teknolojinin bugün Web3.0 ekosistemindeki en önemli moda kelimeler olduğu düşünüldüğünde trende bağlanmak, Filecoin'in gerçeklikle temas halinde olduğunu ve topluluğun önümüzdeki olasılıklar konusunda heyecanlı olduğunu gösteriyor.

Kaynak: U.Today

Bu Altcoin Projesi Dev Etkinliğe Katılıyor! Fiyat Çift Haneli Arttı içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik