Anasayfa Altcoin Bu Altcoin Projesi, Web3 Oyunları için Kripto Cüzdanını Tanıttı!

Bu Altcoin Projesi, Web3 Oyunları için Kripto Cüzdanını Tanıttı!

Altcoin

Immutable, çevrim içi oyuncular için yeni kripto cüzdanı "Passport"u tanıttı.

Bu Altcoin Projesi, Web3 Oyunları için Kripto Cüzdanını Tanıttı!

Blockchain oyun geliştiricisi Immutable, Immutable Passport adlı yeni cüzdan altyapısının resmî olarak piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Yakın zamanda yapılan bir duyuruda şirket; Passport'un, oyuncuların çevrim içi oyunlara ve pazar yerlerine erişimini kolaylaştırmak için tasarlanmış yenilikçi bir evrensel oturum açma ve cüzdan çözümü olduğunu açıkladı.

Yeni ürün, kullanıcıların varlıklarını kaybetme korkusu olmadan kimliklerini, oyun başarılarını ve dijital varlıklarını bir platformdan diğerine taşımalarına imkân tanıyor.

Google ve Apple Erişimi

Immutable, cüzdan altyapısını oyun stüdyoları ve çevrim içi pazar yerleri için basit ve güvenli bir katılım çözümü olarak tanımladı.

Şirkete göre; Passport, şifresiz oturum açma ve otomatik cüzdan oluşturma özelliğine sahip. Bu basit oturum açma yöntemi, kullanıcıların platforma Google ve Apple hesapları üzerinden erişmelerini sağlıyor.

Benzer şekilde kullanıcılar, kripto cüzdanlarıyla ilişkili geleneksel tohum cümlelerini ve özel anahtarları sağlamadan e-posta adreslerini kullanarak Passport ile etkileşime girebilirler.

Firma; yeni ürünün piyasaya sürülmesinin, uzun süredir çevrim içi oyun platformlarını karakterize eden karmaşık kayıt ve katılım süreçlerinin sonunu işaret ettiğini söyledi.

Immutable başkanı Robbie Ferguson, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Mükemmel bir oyun inşa etmek için sayısız saat harcamak ancak karmaşık ve hantal bir kayıt süreci nedeniyle potansiyel oyuncuları kaybetmek inanılmaz derecede sinir bozucu. İşte bu yüzden geliştirici ortaklarımız Immutable Passport'u çok seviyor.

Ferguson, ayrıca Passport'un oyun geliştiricilerinin kullanıcı kazanımını iyileştirmelerine, işlem dönüşüm oranlarını optimize etmelerine ve oyuncuların GameFi sektöründeki diğer fırsatları keşfetmelerine yardımcı olduğunu belirtti.

Bu Altcoin Projesi, Web3 Oyunları için Kripto Cüzdanını Tanıttı!

Immutable Passport, Gods Unchained'e Entegre Edildi

Immutable, 19 Aralık'taki lansmanının ardından beş kripto oyunu ve pazar yerinin cüzdan çözümünü benimsediğini duyurdu.

Ürün, blockchain'de popüler bir taktik kart ticaret oyunu olan Gods Unchained'e başarıyla entegre edildi. Oyunun şu anda yaklaşık 450.000 kayıtlı oyuncusu bulunuyor.

Immutable, Gods Unchained'de yeni cüzdan altyapısını kullanan oyuncuların, 31 Aralık 2023 tarihine kadar oyun içi kozmetik öğe olarak ücretsiz NFT airdrop'u alacaklarını söyledi.

Passport'u benimseyen diğer Web 3.0 oyunları Blocklete Golf, Bleacher Report, Watch2Earn, TokenTrove ve AtomicHub'dır. Bu entegrasyonlarla birlikte cüzdan altyapısı, şu anda 500.000'den fazla kişiden oluşan bir kullanıcı tabanına sahiptir.

Bu Altcoin Projesi, Web3 Oyunları için Kripto Cüzdanını Tanıttı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan