Anasayfa Analiz Bu Altcoin Sahipleri Dikkat: Risk Devam Ediyor..

Bu Altcoin Sahipleri Dikkat: Risk Devam Ediyor..

Analiz

FTX çöküşünden bu yana piyasanın dalgalanmasıyla birlikte, Ethereum (ETH) yoğun bir baskı altında. Peki ilerisi için bizi ne bekliyor? İşte detaylar..

Bu Altcoin Sahipleri Dikkat: Risk Devam Ediyor..

Ethereum (ETH) fiyatı, küresel risklerin varlık fiyatlarını düşürmesiyle Pazartesi günü yoğun bir baskı altına girdi. ETH/USD, 23 Kasım'dan bu yana en düşük seviye olan 1.170'e düştü. Bu ayın en düşük seviyesi olan 1.075'in birkaç puan üzerinde. Bitcoin (BTC), Ripple (XRP), MobileCoin (MOB), Cocos-BBX (COCOS) ve Flux (FLUX) gibi diğer kripto kripto para da düştü.

FTX Krizi Devam Ediyor

Ethereum (ETH) fiyatı, FTX çöküşüyle ilgili endişeler nedeniyle son birkaç gün içinde düşüşe geçti. Kriz hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz. Çöküşten bu yana, bulaşma korkusu çoğu kripto para birimi fiyatını düşürdü.

Kriz hafta sonu boyunca devam etti. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki düzenleyiciler, kripto borç verme işinde lider bir oyuncu olan Genesis hakkında sorular soruyor. Şirket, dünyanın en büyük kripto holdinglerinden biri olan Digital Currency Group'a ait olduğu için dikkate değer. DCG, önemli süreklilik riskleriyle karşı karşıya olduğu için şimdiden yeniden yapılandırma danışmanları tuttu.

Bu Altcoin Sahipleri Dikkat: Risk Devam Ediyor..

Bu arada, Financial Times'a göre, çoğu denetim şirketi kripto müşterilerine yüksek riskli muamelesi yapıyor. Bu nedenle, sektör canlılığını sürdürürken onlara daha kapsamlı denetimler uyguluyorlar.

Ethereum (ETH) fiyatı düşüş eğiliminde. Merkeziyetsiz finans (DeFi) endüstrisinde kilitli toplam değeri (TVL), 150 milyar doları aşan değerden yaklaşık 38,3 milyar dolara düştü.

Ayrıca veriler, Ethereum (ETH) hacminin düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Kasım ayında 172.284 olan tekil alıcı sayısı 151.352'ye geriledi. Ethereum (ETH) toplam hacmi, Ocak ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,99 milyar dolardan Kasım ayında 364 milyar dolara düştü.

Ethereum ekosistemindeki oyun ve ödemeler gibi diğer önemli sektörlerin hacmi ve etkinliği keskin bir şekilde düştü. Yatırımcıların Çin'de devam eden protestolara tepki göstermesiyle Ethereum (ETH) fiyatı da düştü. Bu protestolar çoğu hisse senedinin ve emtianın düşmesine neden oldu.

Ethereum (ETH) Fiyat Tahmini

Bu Altcoin Sahipleri Dikkat: Risk Devam Ediyor..

Peki, Ethereum (ETH) satın almak güvenli mi? dalmak? Dört saatlik grafik, Ethereum (ETH) fiyatının son birkaç gün içinde güçlü bir düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Sarı renkle gösterilen alçalan trend çizgisinin altına hareket etti. kripto para ayrıca, Göreceli Güç Endeksi (RSI) düşerken 25 günlük hareketli ortalamanın altına hareket etti.

Satıcılar üçgen modelinin alt tarafını 1.100 $ olarak hedeflediğinden kripto kripto para büyük olasılıkla düşmeye devam edecek. 1.200 dolarlık direnç noktasının üzerinde bir hareket, düşüş görünümünü geçersiz kılacaktır.

Bu Altcoin Sahipleri Dikkat: Risk Devam Ediyor.. içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Haber Hakkında Bir İfade Bırak
Yorumlar(0)
Koinbox Lounge
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Ethereum Madenciliği (Mining) Nedir? Nasıl Yapılır?
Rehber Banu Fırıncılar