Anasayfa Coin Analiz Bu Altcoin Tekrar Canlanıyor! Direnç Kırılırsa Fiyat %45 Artabilir...

Bu Altcoin Tekrar Canlanıyor! Direnç Kırılırsa Fiyat %45 Artabilir...

Coin Analiz

ApeCoin 3 dolar seviyesinden destek bulduktan sonra tekrar toparlanmaya başladı. Peki APE için kısa vadede nelere dikkat edilmeli?

Bu Altcoin Tekrar Canlanıyor! Direnç Kırılırsa Fiyat %45 Artabilir...

ApeCoin son dönemde olumlu sinyaller vermeye devam ediyor. APE, düşük salınımlar gerçekleştirdikten sonra güçlü bir şekilde yükseliş yaptı ve kritik direnç bölgesini test etti. Popüler altcoin, kısa vadede beklentileri aşarak oldukça sert bir şekilde yukarı yönlü rallisini başlatabilir.

  • ApeCoin fiyatı, son bir haftada %24’den fazla artış gösterdi.
  • Popüler altcoin’de bazı teknik göstergeler yeşile dönmüş durumda.
  • 3 doların altında gerçekleşecek 4 saatlik mum kapanışı, APE’nin yapısını bozacak ve yükseliş tezi geçersiz olacaktır.

ApeCoin (APE) Fiyat Analizi

ApeCoin fiyatı 12 Haziran'da 3,20 dolara kadar geriledi. Bu konsolidasyon sırasında APE, yeni bir dip oluşturarak alıcıların satıcıları bastırmasına ve kontrolü ele geçirmesine izin verdi.

3 dolar seviyesinden alıcı bulan ve yukarı yönlü hareketini başlatan APE, sadece son 6 günde %58’den fazla ralli yaptı. 23 Mayıs'tan bu yana oluşan düşük zirveleri ile birlikte 5.02 dolardaki yatay ablukayı birbirine bağlayan azalan trend çizgisi, popüler altcoin için güçlü bir direnç seviyesi olabilir.

5 dolardaki direnç hattının güçlü kırılımı, ApeCoin fiyatı 6 dolara kadar yükseltebilir. An itibarıyla 4.1 dolardan işlem gören APE, ralliyi tamamlarsa %45’lik bir kazanç sağlayabilir.

Bu Altcoin Tekrar Canlanıyor! Direnç Kırılırsa Fiyat %45 Artabilir...

APE/USD çifti için 3.78 dolar, oldukça kritik bir destek hattı olarak gözükmekte. Bu seviyenin kaybedilmesi, alıcılar arasında yapının zayıfladığı düşüncesini güçlendirebilir. Böyle bir durumda ApeCoin fiyatı, 3 dolara kadar gerileyebilir.

Bu seviyenin kaybedilmesi, APE için yukarıda bahsettiğimiz yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Olumsuz senaryoda fiyat, mevcut konumdan %40 oranında gerileyebilir ve 2.5 dolara düşebilir.

Bu Altcoin Tekrar Canlanıyor! Direnç Kırılırsa Fiyat %45 Artabilir... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)