Anasayfa Altcoin Bu Altcoin'de Devasa Yakımlar Geliyor! Ekip Üyesi Duyurdu

Bu Altcoin'de Devasa Yakımlar Geliyor! Ekip Üyesi Duyurdu

Altcoin

Shiba Inu (SHIB) ekip üyesi DaVinci, devasa yakımların yolda olduğunu dile getirdi.

Bu Altcoin'de Devasa Yakımlar Geliyor! Ekip Üyesi Duyurdu

DaVinci takma adıyla bilinen Shiba Inu Discord kanal yöneticisi, topluluğa önemli bir duyuru yapmak için Telegram'daki "Shibarium Tech" kanalına gitti.

Söz konusu isim, SHIB topluluğunun bu hafta başında yakılmasını beklediği Shibarium'daki 25.000.000.000 SHIB ile ilgili bilgi verdi. 

Görünüşe göre DaVinci, milyarlarca SHIB'in ne zaman harcanamayan cüzdanlara aktarılacağı ve orada kilitleneceği, yani yakılacağı konusunda topluluktan gelen çok sayıda soruyu yanıtlamak için Telegram'ı kullandı.

Onun açıklamasına göre; SHIB ekibi, SHIB yakımlarını organize etmek için yoğun bir şekilde çalışıyor ve bu yakımlar her an gerçekleşebilir. DaVinci, topluluğa "her şeyin doğru şekilde olması gerektiği" için "sakinleşmesini" tavsiye etti.

DaVinci, ekibin yakım işlemini manuel olarak yapacak olmasından dolayı Telegram'da veya diğer sosyal medya platformlarında halka açık herhangi bir geri sayım başlatmanın anlamsız olduğunu, dolayısıyla "dikkate alınması gereken daha fazla husus olduğunu" ekledi.

Bu hafta Layer-2 blockchain Shibarium, işlem sayısında şaşırtıcı bir artış göstererek birkaç yüksek seviyenin üzerine çıktı: 80 milyon, ardından 90 milyon ve sonunda 100 milyonu aştı.

Yakımlar Nasıl Gerçekleşiyor?

Bu Altcoin'de Devasa Yakımlar Geliyor! Ekip Üyesi Duyurdu

Shibarium'daki SHIB yakımları işlemlerle körükleniyor. Kullanıcılar, geliştiriciler ve diğerleri tarafından ne kadar çok transfer yapılırsa o kadar fazla gas ücreti (BONE token cinsinden) öderler. Shiba Inu ekibi, bu ücretleri ikiye bölerek birini bir kenara ayırıyor. Bu BONE miktarı belirli bir seviyeyi aştığında BONE'u Shiba Inu'ya dönüştüren ekip, söz konusu meme coin'leri yakıyor.

Ayın başlarında SHIB ekibi; 8.000.000.000 SHIB tutarındaki devasa miktarı, sonu olmayan bir blockchain adresine aktardı. Son SHIB yakımlarında ise son 24 saatte sadece 1.184.166 SHIB ortadan kaldırıldı. 

Kaynak: U.Today

Bu Altcoin'de Devasa Yakımlar Geliyor! Ekip Üyesi Duyurdu içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan