Anasayfa Altcoin Bu Altcoinde Yakım Oranı Bir Günde Yüzde 350 Arttı!

Bu Altcoinde Yakım Oranı Bir Günde Yüzde 350 Arttı!

Altcoin

Yakından takip edilen bir altcoinde yakım oranı son 24 saatte yüzde 350 arttı.

Bu Altcoinde Yakım Oranı Bir Günde Yüzde 350 Arttı!

Shiba Inu, SHIB tokenlarını kasıtlı olarak yok etmek ve dolaşımdan kalıcı olarak kaldırmak için kullanılan bir yöntem olan yakım mekanizması ile bilinen projelerden biridir.

Shibburn'den alınan veriler, son 24 saat içinde SHIB tokenlerinin yakım oranının yüzde 350 gibi muazzam bir oranda arttığını ortaya koyuyor.

Shibburn; ilk arzdan yakılan toplam miktar, dolaşımdaki arz ve xSHIB token (stake edilmiş SHIB token) sayısı dâhil olmak üzere yakım ile ilgili önemli metrikleri izleyen bir yakım portalıdır.

Bu analitik kaynağa göre, yalnızca son 24 saat içinde yaklaşık 150 milyon SHIB token yakılmıştır.

Bu Altcoinde Yakım Oranı Bir Günde Yüzde 350 Arttı!

SHIB Geliştiricisinden Önemli Duyuru

Shiba Inu geliştiricilerinden biri olan Kaal Dhairya, bugün erken saatlerde yayınladığı bir blog yazısında BONE basımı ve vazgeçme hakkında önemli bir duyuru paylaştı.

Yazıda, kalan BONE'un basılması ve BONE sözleşmesinin sahipliğinden vazgeçilmesi için gerekli adımların teknik bir açıklaması yapılıyor.

Şu anda bir Timelock sözleşmesi, BONE tokenin etrafında konuşlandırıldığı sistemi korumaya hizmet etmektedir. Bu sözleşme, çoklu imza cüzdanı tarafından kontrol edilmektedir ve yazıda sahiplerinin kimler olduğu da belirtilmektedir.

Yazıda çok fazla teknik ayrıntıya girilmeden, BONE sözleşmesinden vazgeçmek için gerekli 13 adım açıklanırken, Timelock sözleşmesinin kendisini kullanmak için sürecin ne olduğu da ortaya konuyor.

Bununla birlikte, Dhairya şu sonuca varmıştır:

Öncelikli sorumluluğumuz ve bağlılığımız SHIB'e karşıdır. Herkesi 'Kendi Araştırmalarını Yapmanın' (DYOR) önemi konusunda eğitmeyi amaçlasak da nihai karar, kendi özel koşullarına göre her bireyin kendisine aittir.

Bu Altcoinde Yakım Oranı Bir Günde Yüzde 350 Arttı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Meme Coin Nedir? Popüler Meme Coinler Nelerdir?
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi 20 Bitcoin Cüzdanı
Rehber Hüseyin Özlan