Anasayfa Altcoin Bu Ay Patlama Yapabilecek İlk 3 DeFi Tokeni

Bu Ay Patlama Yapabilecek İlk 3 DeFi Tokeni

Altcoin

Son düşüşe rağmen, güçlü yükseliş kalıplarını sergileyen bazı Defi tokenlerini özenle seçtik. İşte Nisan ayında patlama yapabilecek ik 3 DeFi tokeni:

Bu Ay Patlama Yapabilecek İlk 3 DeFi Tokeni

Daha geniş piyasa duyarlılığı belirsizlikle mücadele ederken ve kripto para çoğunluğu son iki haftada önemli bir düzeltmeye tanık oldu. Bu düşüşe rağmen, güçlü yükseliş kalıplarını sergileyen bazı Defi tokenlerini özenle seçtik. Bu tokenerin, Nisan 2022'de yükseliş toparlanmalarına devam etmeleri şu anda olası görünüyor.

Uniswap (UNI)

Uniswap (UNI)

Uniswap (UNI) fiyatı son yedi aydır yatay hareket ediyor ve en düşük 4,7 $ ile en yüksek 7,8 $ arasında dalgalanıyor. Grafikte dikdörtgen formasyon var ve bu tüccararın uzun pozisyonlara girmeleri için iki fırsat sunuyor. Yatırımcılar ya 4,9$'lık destek seviyesi bekleyecek ya da fiyat ın7,8$ işaretinin üzerine çıkmasını bekleyecek.

Şu an itibariyle, Uniswap (UNI) belirsizlikle mücadele ederken dar bir aralıkta konsolide olmaya devam ediyor. Olumsuz hava yükselirse, Uniswap (UNI) büyük olasılıkla tacirlerin yeniden birikim yapma fırsatı bulabileceği 4,9 doları yeniden ziyaret edecek.

Internet Computer (ICP)

Internet Computer (ICP)

Son dört haftada, Internet Computer (ICP) fiyatı 4,65 $ destek seviyesinden iki kez toparlandı ve bu, alıcıların aktif olarak bu destekte birikim yaptığını gösteriyor. Günlük zaman çizelgesi grafiğinde bu iki tersine dönüş, çift dip formasyonunun oluşumunu yansıtıyordu.

Bu modelin etkisi altında, Internet Computer (ICP) fiyatı son günerde %12,5 arttı ve şu anda direncine yaklaşıyor. Bu dirençten potansiyel bir kırılım, 7.668 dolarlık yüksek direnci yeniden zorlamak için satın alma baskısını yoğunlaştırabilir.

Theta Network (THETA)

Theta Network (THETA)

Theta Network (THETA) fiyatı bir kap ve kulp modelinin oluşumun yaptı. Bu modele yanıt olarak fiyatı, 1 Ocak'tan Şubat ortasına kadar U şeklinde bir toparlanmaya tanık oldu ve ardından tutamaç kısmı adı verilen bir düzeltme aşaması geldi.

Şu an itibariyle, Theta fiyatı yerel destekten geri döndü. Sürekli satın alma hareketi devam ederse fiyat bir sonraki direnç seviyesine meydan okumak için hareketlenebilir.

Kaynak: CoinGape

Bu Ay Patlama Yapabilecek İlk 3 DeFi Tokeni içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Layer 1 / Layer 2 Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan