Anasayfa Altcoin Bu Coin Dip Yaptı: Yatırımcıların Yüzde 96'sı Zararda!

Bu Coin Dip Yaptı: Yatırımcıların Yüzde 96'sı Zararda!

Altcoin

2023 yılının yeni dibini kaydeden GALA, yatırımcıların yüzde 96'sının zarara uğradığına tanıklık etti.

Bu Coin Dip Yaptı: Yatırımcıların Yüzde 96'sı Zararda!

Gala Games'in kurucu ortakları Wright Thurston ve Eric Schiermeyer, kısa süre önce hırsızlık ve kötü yönetim nedeniyle birbirlerine karşı dava açtı.

Schiermeyer, Thurston ve yatırım şirketi True North United Investments'ın 2021 yılında GALA'nın yaklaşık 130 milyon dolar değerindeki hissesini çaldığını iddia etti.

Thurston ise Schiermeyer'i Gala Games'in "milyonlarca dolarlık şirket varlığını satıp israf etmesini" tetiklemekle suçladı. Thurston, ayrıca Schiermeyer'in kişisel alımları için milyonlarca dolar değerinde şirket fonunu kendisine borç verdiğini iddia etti.

Davanın hemen ardından GALA'nın fiyatı korku, belirsizlik ve şüphe nedeniyle düşmeye başladı. Hatta GALA fiyatı, birkaç saat önce 0,01603 dolarla 2023'ün en düşük seviyesini gördü. 

Yazının hazırlandığı sırada varlık, günlük zaman diliminde en çok kaybeden oldu. GALA fiyatı, son 24 saatte yüzde 5,7 düşüşle 0,01658 dolar yakınlarında işlem görmeye başladı. 

Bu Coin Dip Yaptı: Yatırımcıların Yüzde 96'sı Zararda!

Çok Sayıda Yatırımcı Zarara Uğradı

GALA, 2021 oyun furyası sırasında önemli ölçüde ilgi gördü. Kasım ayında varlık 0,841 dolarla zirveye ulaştı. Mevcut seviyesinden bakıldığında, varlığın değerlemesi yüzde 98 oranında düşmüş durumda. IntoTheBlock'un Global In/Out of the Money (GIOM) metriğine göre, GALA adreslerinin yüzde 96'sından fazlası şu anda zararda.

Aslında, geçtiğimiz hafta birkaç gün boyunca, hiçbir büyük işlem (100 bin dolardan fazla) kaydedilmedi. Bu da tokenin, şu anda balinaların listesinin bir parçası olmadığını gösteriyor. Yazının hazırlandığı sırada ortaya çıkan başka teslimiyet işaretleri de bulunuyor. Bakiyesi sıfır olan adresler artıyor. 

2023'ün başında yaklaşık 150.000 sıfır bakiyeli GALA adresi vardı. Şimdi ise bu sayı 220.000'e ulaşmış durumda. Ayrıca, son 12 saat içinde satış işlemleri, alış işlemlerini 11,36 milyon GALA token ile aştı.

Çalkantılı ortamın ortasında Gala Games temsilcileri, kısa süre önce X'te yaptığı bir paylaşımda, "Hiçbir yere gitmiyoruz. Blockchain işlevlerini yeniden tanımlamaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı:

Birden fazla projenin geliştiricileri Gala Games, Gala Tech, Gala Film ve Gala Music üzerinde çalışıyor. Kayıtlar oluşturuluyor, lansmanlar sıralanıyor ve kullanıcılar dâhil ediliyor. Ekip, şöyle bir iddiada bulunuyor:

Sektörleri değiştirmek ve blockchain'in dünya çapında neler yapabileceğini yeniden tanımlamak için buradayız.

Bu Coin Dip Yaptı: Yatırımcıların Yüzde 96'sı Zararda! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik